.

.

20pcs Антички Сребрен Врежана Edelweiss Цвет Шарм Pendant Ѓердан Накит Наоди За DIY рачно изработени

20pcs Антички Сребрен Врежана Edelweiss Цвет Шарм Pendant Ѓердан Накит Наоди За DIY рачно изработени

Оценка на посетителот:

DEN 163.00 -15 %
DEN 191.52
Залиха
Достапно за нарачка


Количина : 20pcs
Боја : антички сребрен
Материјал : Цинк Легура
Големина : 25*19mm
Дупка Големина : apporx.2mm
Состојба : 100% Сосема Нов
Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Превозот Предмети се испраќаат само по уплата. Ние брод предмети, главно, EMS,кина пост време на Испорака : тоа обично трае 10-22 работни дена да испорача. Бесплатен Превозот за да одберете земји,ве Молиме да ги проверите превозот и Пакување листа за детали. Ние не сме responesible за било accdident,dalays или други прашања што се во надлежност на превозот услуга. Било увозни давачки или ослободува се купувачот е одговорноста. Кога предметите надвор од акциите,ние ќе ве контактираме во прв пат.Ако имате било какви прашања добредојдовте да контактирате со нас
Политика на враќање На предмети биле селектирани од страна на П. В. пред испорака Ако примите оштетени предмети или неисправни предмети,не кликнете на "confim испорака" buttom,ве молиме да ги фотографиите од нив,запишете го оштетени услови и контактирајте со нас веднаш Предмети вратени мора да биде во иста состојба како примени и во оригиналното пакување, со сите оригинални пакет содржина Што ќе треба да ја прими и проверете ја вашата врати пред враќање на парите или замена ќе биде дадена.Враќање shiping надоместок ќе бидат платени од страна на Купувачот.Ние не наплата на превозот обвиненија За предмети кои се купени со бесплатен превозот,ние ќе одземе на нашите превозот на трошоците од вашиот наплата износ
ПОВРАТНИ информации
Откако на вашиот предмети пристигне во задоволителна состојба, ве молиме да ни остават позитивен повратните информации тогаш јас ќе те оставам на истото, ако имате било какви проблеми не ве молиме да контактирате со мене, тогаш јас може да ми помогне .
Ако имате било какви се жалат, не за да ми даде можност да ви се обратам се однесува прво , јас ќе направам мојата најголема на содржини.
Сè може да се реши без да остават некоја негативна/неутрален повратни информации или ниска НСД. "Се најде Среќен Резолуција', наместо да се прибегне кон негативни ја поздравува против

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
LEZAM
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
DZ912
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
Сонцето, Месечината & Ѕвезди

Купувачи како што избираат