.

.

QIAMNI 925 Фунта Сребрена Убави Снегулка Цвет Минималистички Pendant Ѓердан Ѓердан Жените Девојка Додатоци Божиќ Подарок

QIAMNI 925 Фунта Сребрена Убави Снегулка Цвет Минималистички Pendant Ѓердан Ѓердан Жените Девојка Додатоци

Оценка на посетителот:

DEN 256.00 -45 %
DEN 465.12
Залиха
Достапно за нарачка


9809
Еко-пријателски : Да
Повод : Годишнина Ангажман Подарок Партија Свадба
Вашите Дизајни и Wholesales се Добредојдени
Повеќе Квантитет Повеќе Попуст
Сите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
QIAMNI
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
D1224
Обликотшема:
Цвет
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
925 Sterling silver
Функција:
подарок
is_customized:
Yes
Еко-Пријателски:
Доведе & Никел Слободни
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Партија Свадба
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
pendant ѓердан:
ѓердан жени
јака ѓердан:
Гроздобер Ѓердан
ѓердан накит:
најдобри пријатели ѓердан
сребрен ѓердан женски:
свадба ѓердан

Купувачи како што избираат