.

.

110g Црвено Smelt Кварцен Кристал Пирамида Точка Исцелување Декорација Енергија Fengshui трговија на Големо

110g Црвено Smelt Кварцен Кристал Пирамида Точка Исцелување Декорација Енергија Fengshui трговија на Големо

Оценка на посетителот:

DEN 1092.00
Залиха
Достапно за нарачка


D etailed информации
Потекло
Кина
Наслов
110g Црвено Smelt Кварцен Кристал Пирамида Точка Исцелување Декорација Енергија Fengshui трговија на Големо
Должина
52mm
Ширина
52mm
тежина
110g
Објектот на сликата е точно оној што ќе ја добие.Сите слики биле направени во дневна светлина.
D etailed информации
Потекло
Кина
Наслов
370g Природни Големи се Зголеми Кварцен Кристал Љубов Срце Камен Кристал Исцелување промет на Големо со бесплатен превозот
Должина
92mm
Ширина
79mm
тежина
370g
Објектот на сликата е точно оној што ќе ја добие.Сите слики биле направени во дневна светлина.
D etailed информации
Потекло
Кина
Наслов
150g Природни Зголеми Кварцен Кристал Пирамида Исцелување на Големо Реики Исцелување Handcarved
Должина
58mm
Ширина
58mm
тежина
150g
Објектот на сликата е точно оној што ќе ја добие.Сите слики биле направени во дневна светлина.

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
RongDe Накит

Купувачи како што избираат