.

.

KACY 50PCS 5X12mm Мали нивоа Висока прецизност ниво ниво меур

KACY 50PCS 5X12mm Мали нивоа Висока прецизност ниво ниво меур

Оценка на посетителот:

DEN 1129.92
Залиха
Достапно за нарачка


Точноста Големина(Dx H) Купи Точноста Големина(Dx H) Купи 30'± 5' 5x12mm 30'± 5' 8×22mm 30'± 5' 6×15mm 30'± 5' 8×23mm 30'± 5' 6.5x18mm 30'± 5' 8 X22.5mm 30'± 5' 6×20mm 30'± 5' 8×35mm 30'± 5' 6x24mm 30'± 5' 9.5×30мм 30'± 5' 6.3×29mm 30'± 5' 9.5×34mm 30'± 5' 7x16mm 30'± 5' 9.5×40mm 30'± 5' 7×26mm 30'± 5' 9 X25mm 30'± 5' 8×20mm 30'± 5' 10x30mm
KACY 50 PCS 5 X12mm Мали нивоа Висока прецизност ниво ниво меур
Акрилик висока транспарентно, професионално мерење и нормално користење
Бренд нови; Никогаш не се користи
Пакување содржина : 50pcs 5 X12mm меур нивоа, без било мало пакување.
Функции :
Меур ниво е широко се користат во следниве случаи : прилагодување на LCD месеци, set-top кутии, виси кутија ниво, се приспособат на haeundae ниво, ја прилагодите рамката ниво, се приспособат на mural ниво, се приспособат на календарот, прилагодете ја камерата ниво, се приспособат на заводот десктоп ниво, се приспособат на компјутер случај екранот ниво, се прилагоди на ниво на компјутерски монитори, и да се приспособат на заводот машина ниво, се приспособат на tripod ниво, да го прилагодите нивото на играчки, се приспособат на специјална опрема ниво, се приспособат на мебел сместување ниво, прилагодување на столарија мерење на ниво, се приспособат на фабрика машини и опрема ниво, се прилагоди на ниво на медицинска опрема, како што се висока точност на мерење барања е на располагање. Може да ви се често користени предмети прилагодување повеќе погодно, Агол е повеќе точни, подобро позиционирање во вашиот живот и простор.
Забелешка : за Широк спектар на апликации , Постер виси огледало рамка , Лесно Прецизност на мерење на paraller линии.

Карактеристики на предлогот

боја:
5x12mm
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
BL0512
Бренд Име:
KACY
Материјал:
акрил + пластични + течност
Големина:
see below details
Тип:
Колумна/Цилиндар
Состојба:
100% нови
Гаранција:
1 година

Купувачи како што избираат