.

.

11 Компјутери мобилни Телефони Отворање Pry Поправка Алатка за Полнење Screwdrivers Сет Алатки За iPhone, Samsung, htc Мото Sony

11 Компјутери мобилни Телефони Отворање Pry Поправка Алатка за Полнење Screwdrivers Сет Алатки За iPhone, Samsung,

Оценка на посетителот:

DEN 36.00 -31 %
DEN 51.84
Залиха
Достапно за нарачка


Опис :
Професионални screwdrivers ви овозможи да отворите поклопецот на мобилни телефони, лесно и без да се оштети телефонот покритие;
Тоа вклучува 2 гребење, 2 веднаш, 1 игла, 5 мини screwdrivers и 1 вшмукување чаша.
Можете да изберете соодветни алатки слободно според вашите потреби.
Одлична алатка сет за собирање или секојдневна употреба;
Compatibe со : За i Phone 4 и 4 S 5 5s 6,6 Плус, i Pod Touch,и За Samsung галакси,За Nokia Lumia, За htc, За Мото, За Sony, и др.
Количина : 11pcs
1 x 11 во 1 Алатки Комплет Наместен
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Карактеристики на предлогот

Пакет:
10-19Pcs
Тип:
Шрафцигер Сет
Материјал:
Легиран челик
Карактеристики:
Мултифункционален,Мини
Број На Модел На:
Мобилен Поправка Поправи Отворање Алатка Комплет Наместен
Навој На Главата Големина:
како Слика
is_customized:
Yes
Магнетно:
No
Со Рачка Или Не:
Yes
Бренд Име:
WEIERLI
Завртка Тип На Глава:
Мобилен Поправка Поправи Отворање Алатка Комплет Наместен
Количина:
Точка име:
11 во 1 Алатки Комплет Наместен
Големина:
11 in 1 Mobile Repair Fix Opening Tool Kit

Купувачи како што избираат