.

.

Бесплатен превозот Rfid Вратата за Контрола на Пристап на Системот за Полнење Set +Штрајк Заклучување на Вратата +Rfid кристал Тастатурата + Излез Копчето ВО АКЦИИ

Бесплатен превозот Rfid Вратата за Контрола на Пристап на Системот за Полнење Set +Штрајк Заклучување на Вратата

Оценка на посетителот:

DEN 3312.00
Залиха
Достапно за нарачка


:
DIY Стаклена врата RFID 125 KHZ контрола на пристап+passware /електрично заклучување +напојување+ switch+10pcs клуч картички
Оваа цел :
1 Xcontrol
1 Xpower
10 X кристал keyfobs
1 X кодот
1 X врата носителот
1 X врата
АКО друга врата за контрола на пристап на системот .кажи ми. :

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
YOAA
Ветер:
Никој
Режим На Безбедност:
Успеат Безбедно
Број На Модел На:
M1
fequency:
125KHz
contreller:
ВО странска валута-S02
моќност:
AC220V-DC12V
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат