.

.

Портокал Есен Шума Винил Фотографија Backdrops Фото Потекло Новороденче Фотографија Backdrops

Портокал Есен Шума Винил Фотографија Backdrops Фото Потекло Новороденче Фотографија Backdrops

Оценка на посетителот:

DEN 307.00 -20 %
DEN 383.52
Залиха
Достапно за нарачка

Но, превозот на товар можеби малку повисока за некои земји.
Карактеристики :
Светлината absorbant Не-рефлективен
Тип :
Компјутер насликани
Повод :
Свадба, возрасни, деца, одмор партија итн. Враќање превозот цена треба да се плати од страна на вас, ако тоа не е наш проблем.
Други Големина Понуди :
Ние обезбедуваме други големина премногу.
Удобен Методите на Плаќање Кога ќе се направи исплата, вашите пари ќе бидат сигурно во вашиот профил или aliexpress сметка. Големината на подот = вкупна висина - ѕидот висина(ширина) На пример, ако ширината е 200cm, на висина е 300cm. Ние гарантираме вашето 100% задоволително.
Обработка На Време :
24 Часа.
Ве молиме оставете порака за слика бројот што го сакате, инаку, јас ќе ви испрати слика Z170116150
НАЈАВА ПРЕД да ја КУПИТЕ Ако не можете да најдете на фотографија во позадина што ја сакате на мојата продавница, само се чувствуваат слободни да контакт со мене. Ние навистина загриженост вашите чувства и ние многу се разбере фрустрации може да имате. Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот. Потоа подот ќе бидат 300cm - 200cm = 100cm сликата е само за референца.
Економски & Обезбеди на Превозот Да се обезбеди твоите најдобри профит и да се обезбеди објект ќе купи од нас е економски, ние обично го изберат економски и обезбедување на превозот методи, како што се Кина Пост Воздух парцела, Кина Пост Големи Парцели, итн. ПАКЕТ Ние пак секоја позадина внимателно Ние обично се користат пати пакување, ако треба тек пакување, ве молиме контактирајте со нас пред цел. Ткаенина ткаенина backdrops е нашата најнова и најголема компјутер насликани на платно. Ако сакате да изберете и други превозот методи на, ве молиме слободно контактирајте со нас. (2) ве Молиме железо позадина на задната страна со многу ниска топлина. Ве молиме имајте предвид, на увозни давачки треба да бидат платени од вас. Itme мора да биде Во Оригинална Состојба.
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
АКО НЕ ЗНАЕТЕ ШТО ДА ИЗБЕРЕТЕ ГОЛЕМИНА, ВЕ МОЛИМЕ REGER ДА СЕ ПОДОЛУ ГОЛЕМИНА RECOMMENDATATION ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ МЕ
ИМАЈТЕ РАСТОЈАНИЕ КОГА го ПРЕЗЕМАЊЕ на СЛИКА за ДА се ИЗБЕГНЕ ТАА БОЈА РАЗЛИКА Различни cumputer може да имаат различни р esolution, па таму можеби малку боја разликата помеѓу сликата и actural објект. Ние ќе пак ги со пластична меур заврши за да се избегне гребење и влага. Ние го задржуваме сите права за собирање на дополнителни превозот на товар. Ве молиме цитат ни ако ви треба други големина. Постојат неколку начини да се отстрани браздата : (1) ве Молиме да се тркалаат нив со цевка. Aliexpress поддржува многу начини на плаќање, како Paypal, кредитна картичка, банкарски трансфер, западна, moneybookers, итн. Оваа мала тежина ткаенина ќе ви даде интензивна живописни бои кои сте биле во потрага за во позадина. Ако не сте задоволни со ставката што сте ја добиле или сакате другите објектот, ве молиме слободно контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот сте го добиле на објектот. ЗАБЕЛЕШКА : Ако превозот времето е се уште во рок од 60 дена, ние НЕМА ДА прифатиме каков било спор за нарачка! Сите наши објекти се бесплатен превозот за повеќето земји.
ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ
Големина на :
Ширина 150см, висина 200cm. МНОГУ ВАЖНО : ширина и висина на ѕидот се исти.
Ако сакате лесна, перат, без брчки материјал, ве молиме посетете го овој линк :
Answer : ___________________________ Note : фотографија решетката не е вклучена.

Карактеристики на предлогот

Големина (мм):
100x125cm, 150x200cm, 180x250cm, 240x250cm, 250x360cm, 400x500cm, 100x150cm, 150x220cm, 200x250cm, 300x300cm, 300x500cm, 125x150cm, 150x150cm, 150x300cm, 200x300cm, 300x600cm, 70x125cm
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Број На Модел На:
YJ67
Бренд Име:
Животот Магија Кутија
Стил:
Деца
Материјал:
Сликовно платно
Обработка на време:
24 часа
Големина:
width 150cm, height 200cm
Материјал:
Сликовно платно

Купувачи како што избираат