.

.

Емајлот Esmaltes Свадба Бисер Накит Сетови Цвеќиња Ѓердани Приврзоци&Обетки&Прстени За Жените Colares Bijouterie Готски Unhas

Емајлот Esmaltes Свадба Бисер Накит Сетови Цвеќиња Ѓердани Приврзоци&Обетки&Прстени За Жените Colares Bijouterie

Оценка на посетителот:

DEN 890.40
Залиха
Достапно за нарачка


Опис : Метал : Калај Легура Позлатен Боја : 18 K Злато Позлатен Безбедносни Стандарди : CE Доведе Слободни, Никел Слободни Ѓердан Синџир Должина : 42cm + 5cm(прилагодливи) Ѓердан Pendant Големина : 2.0 cm * 1.8 cm Earring Големина : 2.0 cm*1.8 cm Прстен големина : 7. 8. 9
Виолетова + 18 K Злато Позлатен
Црвена + 18 K Злато Позлатен

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Ангажирање
Број На Модел На:
2233303808
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан+Earring+Ring
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
бисер
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Бренд Име:
Madrry
Синџири тип:
Линк Синџири
боја:
виолетова,црвена
Повод:
на церемонијата,партија,рутински
Безбедност Стандард :
CE, доведе слободни, никел слободни
Earing Тип:
Пирсинг,Капка Earring
специјалност:
boucle d'oreille, schmuck
Клучни зборови:
свадба накит сетови,бисер накит,обетки за жени
Продажба Начин:
Сет
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат