.

.

1310/1550nm Двоен Прозорец 50/50 Спојка Ликвидност ВО странска валута/АПЦ цевка од нерѓосувачки челик 1x2 FBT Спојка FBT Splitter

1310/1550nm Двоен Прозорец 50/50 Спојка Ликвидност ВО странска валута/АПЦ цевка од нерѓосувачки челик 1x2 FBT

Оценка на посетителот:

DEN 623.52
Залиха
Достапно за нарачка


Бесплатен Превозот 1310/1550nm Двоен Прозорец 50/50 Спојка Ликвидност ВО странска валута/UPC 1x2 FBT Спојка FBT Splitter Карактеристики Ниска Вишокот на Косата Различни Спојка Сооднос Компактна Големина
Апликации Долги дестинации Телекомуникации CATV Системи & Fiberoptic Сензори Локална Мрежа
Перформанси Спецификации
Параметар Единица Вредност Тип Двојна-Прозорец Спојка(DWC) Три-Прозорец Спојка(TWC) Одделение P A P A Оперативни бранова должина 1310 nm и 1550 1310,1490 и 1550 Оперативен опсег nm 1310/1550±40 1310/1550±40 и 1490±10 Вметнување на косата 50/50 d B ≤3.6 ≤3.8 ≤3.6 ≤3.8 Поларизација Зависни Загуба d B ≤0.15 ≤0.2 ≤0.15 ≤0.2 Температура Зависни Загуба d B ≤0.2 Directivity d B ≥од 55 се Вратите на Тежината d B ≥55 Оперативни Температура °C -40~+85 Складирање Температура °C -40~+85

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
JYT-FBT1X2FU
Бренд Име:
jyttek
Објектот:
1*2 FBT спојка
Влакна должина:
1 метри
конектор:
ВО СТРАНСКА ВАЛУТА/АПЦ
Бранова должина:
1310/1550nm
Спојување На Односот На:
50
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат