.

.

златен Накит сетови Boho кристал жените ѓердан за партија Директна Продажба на свадба Трендовски изјава ѓердан со обетки 2017

златен Накит сетови Boho кристал жените ѓердан за партија Директна Продажба на свадба Трендовски изјава ѓердан

Оценка на посетителот:

DEN 757.00 -48 %
DEN 1456.80
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Прстен/Хривнија
Број На Модел На:
СБ-TL40300
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Цинк Легура
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
4 парчиња
Пол:
Жените
Бренд Име:
OUHE

Купувачи како што избираат