.

.

автомобил кожни седишта покрие автомобилот перница во собата за МИЦУБИШИ lancer екс V3/5/6 Pajero Sport Outlander V73 V77 Grandis EVO IX dx 7

автомобил кожни седишта покрие автомобилот перница во собата за МИЦУБИШИ lancer екс V3/5/6 Pajero Sport Outlander

Оценка на посетителот:

DEN 11080.00 -5 %
DEN 11663.04
Залиха
Достапно за нарачка


Ако тоа може да се нарача, ве молиме да обрнете, а потоа фабриката ќе го направи тоа според вашиот автомобил.
Пад На Превозот
· Можете да го прикажете сите наши слики за вашите клиенти слободно. Ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви даде добро решение.
· Доколку сте незадоволни со нашите предмети, ве молиме да не ни даде негативна повратна информација веднаш. детали за производот
Производи
· Сите наши производи се 100% исто како фотографии, она што го гледате е она што ќе добиете!
· Сите производи што ги нудиме се со висок квалитет и конкурентна цена. Ако не, Пост Негативни повратни информации не е доцна.
· Ве молиме овозможи до 5 Работни Денови за нас да се процесира вашата вратени предмети.

Карактеристики на предлогот

Боја Име:
Црна, Бела, Сива, Црвена, Портокалова, Жолта, Сина, Виолетова, Кафена
Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Специјални Функции:
Вода-Доказ,Складирање & Tidying,Основна Функција
Објектот Ширина:
60cm
Бренд Име:
Да Вашиот Вкус авто додатоци
Mfg Серија Број:
Се прилагодите
Материјал Тип:
PU
Објектот Тежина:
4kg
Објектот Должина:
90cm
Објектот Висина:
30cm
Применливи Сезона:
Четири Сезони
сет парче:
>10
Автомобил Направи:
сите
Специјални Функции:
водоотпорен трајни долготрајни безбедно дише
Материјал Тип:
СТП Кожа

Купувачи како што избираат