.

.

18*4.1 CM Смешни Автомобили Decals ХО ЛИ CHIT Автомобил Прозорец Налепници Класичен Винил Автомобил, Мотоцикл Додатоци Црна/Сребрена C9-0081

18*4.1 CM Смешни Автомобили Decals ХО ЛИ CHIT Автомобил Прозорец Налепници Класичен Винил Автомобил, Мотоцикл

Оценка на посетителот:

DEN 77.00 -40 %
DEN 128.64
Залиха
Достапно за нарачка


18*4.1 CM Смешни Автомобили Decals ХО ЛИ CHIT Автомобил Прозорец Налепници Класичен Винил Автомобил, Мотоцикл Додатоци Црна/Сребрена C9-0081
Овој производ е составен од три дела.Горниот слој е транспарентен пренос на филмот, средниот слој е главното тело, на дното е на дното филм.
Треба Да се Подготви На Паста Алатки : C несклонен, Scraper или Кредитна Картичка. Ставете Чекор : 1.Ќе автомобил тело се чисти, и да се задржи автомобил на телото да се исуши. 2.Ве молиме бидете сигурни да го залепите позиција и полека паста, нанесете во исто време, ве молиме да користите алатки за налепница стружење станот, Додека филмот биле урната. 3.Потоа ставете по повтори стружење и притискање, потоа полека ја раскинам транспарентен филм. 4.Притиснете солза филм по налепница, До рамен,Не дозволувајте автомобил налепници и се било физичка поделба или изданија. 5.Во случај на услови, може да умерена греење, за да се обезбеди дека налепница може да биде подобро и повеќе цврсто се држат во автомобил тело. Забелешка : ве Молиме перење на вашиот автомобил во 2-3 дена, ви благодариме!
Превозот :
1.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.Превозот време за време на Одмор или Прилагодено Сезона би можело да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.(Кога купувачот наредби за помалку од $7. Ние ќе ја испрати на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Тоа не е на кој било друг веб-сајт може да барањето на следење на информации. Генерално може да достигне 20 до 60 дена.) За Нас не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција. Понудата Со Доверба!

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Бренд Име:
YOJA
Налепница Сместување:
Целото Тело
Име На Модел:
C9-0081
категорија:
Налепници
Објектот Ширина:
18cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
дизајн:
зборови
Модел:
Број / Писмо
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
4.1cm
Објектот Должина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Пакување:
Не Се Пакувани
Материјал Тип:
Винил
боја:
црна/сребрена

Купувачи како што избираат