.

.

16mmx80mm Нерѓосувачки Челик Акрилик Реклама Одредување Завртки Стакло ќор-сокак Pin

16mmx80mm Нерѓосувачки Челик Акрилик Реклама Одредување Завртки Стакло ќор-сокак Pin

Оценка на посетителот:

DEN 812.00 -5 %
DEN 854.40
Залиха
Достапно за нарачка


16mmx80mm Нерѓосувачки Челик Акрилик Реклама Одредување Завртки Стакло ќор-сокак Pin
Пакување : 10 парчиња
Големина : 16x80mm
Руски пријатели ве молиме, напишете примачот име и презиме.
Ви благодариме~~
Среќен Шопинг

Карактеристики на предлогот

is_customized:
Yes
Вози Стил:
Никој
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
DIY Материјали:
Металугрија
Пакет:
Под 50Pcs
Број На Модел На:
16x80mm
Глава Стил:
Круг
Завртка Тип:
Нерѓосувачки Челик

Купувачи како што избираат