.

.

10pcs/многу Црвено, Бело, Сино Жолта Топлина се Смалуваат Лемење Задник Splice Авто Терминал Конектори Електрични

10pcs/многу Црвено, Бело, Сино Жолта Топлина се Смалуваат Лемење Задник Splice Авто Терминал Конектори Електрични

Оценка на посетителот:

DEN 158.00 -0 %
DEN 158.40
Залиха
Достапно за нарачка

Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во aliexpress се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод
5) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Исто така,ние може да се испрати на стока од Кина да се изречни или да Кина EMS ,DHL ,повеќето counry ќе пристигнале парцела во 7-15 дена. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас пред наддавање! Ви благодариме.
·Ние сме во состојба да рефундирање на вашите пари, без превозот цена.0 mm⊃2; 10 X Сина Намали Конектори : кабел пресек 1. Сите наредби обично се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена за плаќање добиваат избришани.
Среќно и Имаат пријатен шопинг искуство! Задржи во допир и се надеваме дека ќе се видиме повторно наскоро!. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ние ќе ја испрати на парцела од Кина препорачана Пошта Пост или Хонгконг Регистрирани Пост Воздух Mail,
повеќето counry ќе пристигнале парцела во 10-25 работни дена. Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо.ви благодариме!
Меѓународни Купувачи Забелешка :
1. Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме. Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство. Ние само брод потврдените адреса предвидено од страна aliexpress. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за aliexpress.5 mm⊃2; 10 X Белата Намали Конектори : кабел пресек 0.
6) Ние ќе брод до адресата што ја внесовте во текот на исходот на процесот, отколку вашиот aliexpress превозот адреса.
Политика На Враќање
·Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите/размена во 14 денови со полно пари за наплата (со исклучок на превозот), се додека производи се во оригиналната форма.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме ни e-mail веднаш.
2) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Ве молиме контактирајте со нас во рок од еден месец, ако објектот не е пристигнал. ве молиме контактирајте со нас пред да брод вашата нарачка назад, ние ќе ви ја врати адреса, По што доби пакет ние ќе рефундирање или размена за вас . Предмети може да бидат комбинирани во една фактура, но вкупниот превозот надомест ќе биде збирот на секоја ставка е превозот и ракувањето со полнење. ·Вратени објектот треба да биде во неговата оригинална состојба.34 mm⊃2; Пакетот вклучува : 1 X 10 Топлина се Смалуваат Лемење Ракав Печат Жица Splice, Морски Брод Автомобил
Информации За Исплата
·Ние го прифаќаме Зачувам само служба.
Добредојдовте на нашата Продавница
Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас
Опис
Многу 10 компјутери
10pcs Водоотпорен Лемење & Печат Топлина се Смалуваат Задник Конектори Жица Splice Терминали 100% сосема нов и висок квалитет на лесен еден чекор поврзување на жици, лемење, изолирани и затворени Може да биде идеален за употреба во морските и автомобилот апликации Полиолефин цевки во и надвор топла топи лепило во внатрешноста Лемење и печат и со напредни водоотпорен функција Полиолефин топлина се смалуваат задник конектори подобрена pullout сила, дава печат, вирус олеснување, кабел проверете, и изолација Спецификација : Материјал : Конзервирани Бакар Бои : Црвена, Големина : 10 X Жолта Намали Конектори : кабел пресек 4-6 mm⊃2; 10 X Црвено Намали Конектори : кабел пресек 0.

Карактеристики на предлогот

боја:
црвено 22 18AWG, бела 26 24AWG, сина 16 14AWG, жолта 12 10AWG
Тип:
Splice
боја:
црвено/жолта боја/бела/сино
КОЛИЧИНА:
10pcs/многу

Купувачи како што избираат