.

.

Bonsny Акрилик Цртан Филм Слон Копче Синџир За Жените Бренд Торба Модни Додатоци Накит Година Вести Keychain Дизајн Стил

Bonsny Акрилик Цртан Филм Слон Копче Синџир За Жените Бренд Торба Модни Додатоци Накит Година Вести Keychain

Оценка на посетителот:

DEN 144.00 -40 %
DEN 239.52
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Пол:
Жените
Бренд Име:
bonsny
Материјал:
Смола
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Животните
Метална боја:
Родиум Позлатен
Број На Модел На:
14254
боја:
црвена,портокалова,сина,кафе
слон големина:
56mmx42mm
Тежина:
22.5 g
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат