.

.

10pcs/многу Цртан филм USB Кабел Слушалка Заштитник слушалки линија saver За Мобилен телефон полнење линија кабел за податоци за заштита

10pcs/многу Цртан филм USB Кабел Слушалка Заштитник слушалки линија saver За Мобилен телефон полнење линија

Оценка на посетителот:

DEN 77.00 -60 %
DEN 191.52
Залиха
Достапно за нарачка


10pcs/многу Цртан филм USB Кабел за Податоци за Слушалка Заштитник слушалки линија saver За Мобилен телефон полнење линија кабел за податоци за заштита
Забелешка : Овие денови е на одмор во мојата продавница , Ова е слушалки за iphone 5 5s 6 6s и 6s плус
Карактеристики :
Направени на добри и квалитетни пластични материјали, совршено се вклопуваат вашата кабел, да ја зајакнат кабелски приклучок од внатре кон надвор
Овозможува безбеден дом за вашиот USB кабел за да се спречи повлекување попуштат, да ја прошири употребата живот на кабел
Лесно да се инсталира и да функционира, без сила за вметнување/ извлечете го кабелот за податоци
Како убава декорација за вашиот USB кабел за податоци
100% сосема нов и висок квалитет
Детали :
Компатибилен за i Phone
Предмет тип : USB кабел за податоци за заштитник
Материјал : пластика
Објектот должина : 2cm/ 0.79 инчен
Max width : 1cm/ 0.39 инчен
Објектот тежина : 3g
Моден елемент : чист елемент
Стил : пренослив, модерна, практични
Боја : како на сликата show (испрати по случаен боја)
Состојба : 100% Сосема Нов
Пакетот вклучува :
10pcs * USB кабел за податоци за заштитник
Вие само треба податоци линија, за заштита на ракав .

Карактеристики на предлогот

Пакет:
Yes
Обликот:
Цртан филм заштитник за кабелот
Големина:
2*2*1cm
Број На Модел На:
U2-4
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
Слушалка Кабел Saver
Количина:
10pcs/многу
Состојба:
100% сосема нов и висок квалитет
боја:
случаен боја
Тежина:
4.5 g/еез

Купувачи како што избираат