.

.

100Pcs 8 Црно бела Авто-Заклучување, Пластичен Кабел Поштенски Врски Кабел Јамка Врски

100Pcs 8 Црно бела Авто-Заклучување, Пластичен Кабел Поштенски Врски Кабел Јамка Врски

Оценка на посетителот:

DEN 119.52
Залиха
Достапно за нарачка


Ние ќе ја испрати на парцела од Кина препорачана Пошта Пост или Хонгконг Регистрирани Пост Воздух Mail,
повеќето counry ќе пристигнале парцела во 10-25 работни дена. Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме. Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство. Мерење : за 2mm*200mm
- ISO9001 : 2000 уверение, Ro Hs заверена
Информации За Исплата
·Ние го прифаќаме Зачувам само служба. Ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници добредојде на е-маил или јавете ни се.
2) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
6) Ние ќе брод до адресата што ја внесовте во текот на исходот на процесот, отколку вашиот aliexpress превозот адреса. ве молиме контактирајте со нас пред да брод вашата нарачка назад, ние ќе ви ја врати адреса, По што доби пакет ние ќе рефундирање или размена за вас .ви благодариме!
Меѓународни Купувачи Забелешка :
1.
Среќно и Имаат пријатен шопинг искуство! Задржи во допир и се надеваме дека ќе се видиме повторно наскоро!
. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Предмети може да бидат комбинирани во една фактура, но вкупниот превозот надомест ќе биде збирот на секоја ставка е превозот и ракувањето со полнење.
Ве молиме контактирајте со нас во рок од еден месец, ако објектот не е пристигнал. Врати објектот треба да биде во неговата оригинална состојба.
Контактирајте со НАС
1.
Исто така,ние може да се испрати на стока од Кина да се изречни или да Кина EMS , DHL, повеќето counry ќе пристигнале парцела во 7-15 дена. Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.
100 Pcs 8" Црна Авто-Заклучување, Пластичен Кабел Поштенски Врски Кабел Јамка Врски Материјал : Пластични Боја : Црна Мерење : 8-инчен должина Количина : 100pcs/ торба Авто-заклучување кабел вратоврска, изработени од пластика, најлон. )Предмети се испраќаат од кина. Сите наредби обично се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена за плаќање добиваат избришани.
100% Нови, Никогаш Не Се Користи. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас пред наддавање! Ви благодариме.
·Ние сме во состојба да рефундирање на вашите пари, без превозот цена. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме ни e-mail веднаш. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за aliexpress.
Добредојдовте на нашата Продавница
Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас
Опис
Многу од 100 Парчиња.Одлично за организирање на кабли за системите, A/V опрема и повеќе.превозот цена, ве молиме контактирајте со нас. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во aliexpress се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод
5) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ние само брод потврдените адреса предвидено од страна aliexpress.
Политика На Враќање
·Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите/размена во 14 денови со полно пари за наплата (со исклучок на превозот), се додека производи се во оригиналната форма.

Карактеристики на предлогот

Материјал:
Најлон
Тип:
Авто-Заклучување
Број На Модел На:
8

Купувачи како што избираат