.

.

30pcs/20mm Сребро позлатен/бронза Круг Ѓердан Pendant Поставување Cabochon Камео База Фах Рамки Празно Накит Наоди и компоненти

30pcs/20mm Сребро позлатен/бронза Круг Ѓердан Pendant Поставување Cabochon Камео База Фах Рамки Празно Накит

Оценка на посетителот:

DEN 108.00 -10 %
DEN 119.52
Залиха
Достапно за нарачка


Забелешка : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!! Различни компјутерски екран бои различно, вистински објект боја може малку да се разликуваат од сликите. Ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење. Мерка на облека што обично се носат, но не и мерка на вашето тело за да изберете големина. Ви благодариме за вашето разбирање
Секој треба, само нас контакт : 1. Ако ви треба брза испорака од Експрес (EMS, Fed Ex, DHL), plsease да контактирате со нас преку trademanager или е-пошта. Ние ќе се најде на најниска цена за вас! 2. Ако сте повторно продавачот треба пад на превозот. Ние ќе се обидеме потрудиме да обезбеди најдобра услуга и споделување на повеќе добри и квалитетни модни елементи со вашите клиенти! Ние не ќе се открие некоја од нашите информации, само на ваше име.
Начин на плаќање : не прифаќаме alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Превозот Услови : Ние брод понеделник - недела со исклучок на празници. Ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса. Стандард на Услуги е Кина Пост Воздух Mail. Стандард на Услуги трае околу 15-25 работни дена (Освен Италија, Русија, Израел, Аргентина, Бразил, Латвија, Украина, Казахстан, Источна Европа, Јужна Америка, кој ќе се 30-45 дена). Тоа е trackable од вашата земја поштата веб-сајт Или Кина ЕМС веб-сајт. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 40 работни дена. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и вие сте одговорни за царински давачки.
Се враќа Термин : Во случај да сте го добиле дефект на објектот, што го има до 15 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова. Ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис. Ве молиме ни e - mail.
Сервис и Повратни информации : Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас во времето,ако не сте задоволни со објектот и сакам да се остави лош повратни информации или за да ги отворите некој спор. Негативни повратни информации не може да го реши проблемот,треба да му кажете ни проблеми,па ние може да го поправам и да бидете среќни.ви благодарам многу

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Метал
Големина:
2cm
Накит Наоди Тип:
Изолација
Објектот Дијаметар:
2cm
Објектот Должина:
2cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Тежина:
1g
Објектот Ширина:
2cm
Објектот Висина:
0.2cm
Производ Карактеристики:
круг pendent
Број На Модел На:
PJ0045

Купувачи како што избираат