.

.

Креативни ноќта на Вештерките Налепници Партија Декорација DIY Отстранлив Водоотпорен ПВЦ Уметност Ѕид Налепници Фестивал Постер Дома Декор HG0161

Креативни ноќта на Вештерките Налепници Партија Декорација DIY Отстранлив Водоотпорен ПВЦ Уметност Ѕид Налепници

Оценка на посетителот:

DEN 391.00 -15 %
DEN 459.84
Залиха
Достапно за нарачка


Креативни ноќта на Вештерките Налепници Партија Декорација DIY Отстранлив Водоотпорен ПВЦ Уметност Ѕид Налепници Фестивал Постер Дома Декор HG0161
Функција :
- Лесен за употреба, "Излупете & Стап" типот налепница, нема пренос на хартија е потребно
- Нашите decals се придржуваат најдобро да се мазни површини, . Нема да се придржува кон било текстура ѕид.
- Нашите decals се придржуваат најдобро да мат, сатен или полу-сјај на бои.
- Лесно да се отстрани, едноставно подигнете на агол или на раб со вашата ноктот и нежно кора надвор од ѕидот. Нашите decals не оставајте ја леплива остатоци.
Опис
Компактна Големина : 60*90cm
Материјал : ПВЦ налепница
Други Информации :
- Овој производ вклучува сè во рамките на decal на екранот сликата што ја дава.
- Сите нарачки ќе се вклучи и лесно да се следат апликација инструкции лист.
- Некои (особено поголеми) decals може да доаѓа во повеќе парчиња за полесно инсталација.
- Се прикаже слика е само еден пример. Тоа може да не ги одразуваат фактичката големина и боја на објектот.
Пакетот вклучува :
1 X ноќта на Вештерките налепници
За Бојата На сликата покажува реалната предмети без некоја посебна обработка. Но бојата и осветлувањето може да се разликува малку поради различни компјутерски монитори или други фактори.
Вашето разбирање ќе бидат високо ценети!
Уживајте во вашиот добро време!

Карактеристики на предлогот

Класификација:
За Ѕид
Стил:
Цртан филм
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Цртан филм
Број На Модел На:
HG0161
Материјал:
ПВЦ
Тип:
Ноќта на вештерките налепници
Големина:
60*90cm

Купувачи како што избираат