.

.

Луксузна Розово Злато Swan Форма Бања Тапа Животински Облик Злато Позлатен Месинг Слив Потоне Миксер Допрете RG-015

Луксузна Розово Злато Swan Форма Бања Тапа Животински Облик Злато Позлатен Месинг Слив Потоне Миксер Допрете

Оценка на посетителот:

DEN 2047.00 -28 %
DEN 2842.56
Залиха
Достапно за нарачка

Тип : Слив Тапа Боја : Роза Злато Материјал : Месинг Вентил Тип : Керамички Вентил Инсталација Тип : Дек Монтирани Инсталација Дупки : Еден Дупка Број на Рачки : Еден се Справи со Ладна и Топла Прекинувач : Да Флексибилни Црева Големина : 1/2", 3/8" или 9/16"
Производ Слика :
Ве молиме забелешка големина на цевки ви треба :
Превозот : ве Молиме потврдете ја вашата адреса точни и детални. Оддалечена област може да предизвика дополнителен товар. Ве молиме проверете кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме прифатете го тоа и контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.
Ви благодариме за посетата на нашата продавница! Добредојдовте на нашата продавница повторно!

Карактеристики на предлогот

Тип:
Слив Чешми
Површински Третман:
Злато Позлатен
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Инсталација Тип:
дек монтирани
Топли И Ладна Вода:
Yes
Тежина На Пакет:
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Тапа Планината:
Една Дупка
Стил:
Современа
Број На Модел На:
РГ-015
Бренд Име:
ORNVEER
Вентил Core Материјал:
Керамички
Број на Рачки:
Една Рачка
Тип:
слив тапа
Материјал:
Дувачкиот
боја:
Роуз Злато
вентил тип:
Керамички Вентил
Инсталација Тип:
дек монтирани
Инсталација Дупки:
Една Дупка
Број на Рачки:
Една Рачка
Ладна и Топла Префрлате:
Yes
флексибилни црева големина:
1/2, 3/8 или 9/16

Купувачи како што избираат