.

.

Високо Квалитетен Водоотпорен столче покритие за миленичиња куче НАЈЛОН задното Седиште на Превозникот кутре мали кучиња Безбедност места ZL284

Високо Квалитетен Водоотпорен столче покритие за миленичиња куче НАЈЛОН задното Седиште на Превозникот кутре

Оценка на посетителот:

DEN 528.00 -49 %
DEN 1033.92
Залиха
Достапно за нарачка


Високо Квалитетен Водоотпорен столче покритие за миленичиња куче НАЈЛОН задното Седиште на Превозникот кутре мали кучиња Безбедност места ZL284
големина : автомобил на седиште : 40x30x25cm
чешел отворено торба : 36x20x23cm

Карактеристики на предлогот

Големина:
M
Тип:
Кучиња
Стил:
Моден
Материјал:
Најлон
Функција:
Дише
Сезоната:
Сите Сезони
Fitable Тежина:
0-15KG
Тип На Објект:
Автомобил Патување Додатоци
Применливи Раса Куче:
Универзална
Шема:
Цврста

Купувачи како што избираат