.

.

Dual slat црна пред бубрезите решетка решетка за bmw 1 series f20 LCI 2015 година 5 врати hatchback 114i 116i 118i

Dual slat црна пред бубрезите решетка решетка за bmw 1 series f20 LCI 2015 година 5 врати hatchback 114i

Оценка на посетителот:

DEN 2970.24
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Дербито Скари
BMW Модел:
118i
Име На Модел:
f20 скара
Објектот Тежина:
2kg
Објектот Должина:
30cm
118i-Година:
До 2015
Објектот Ширина:
30cm
Специјални Функции:
Декорација
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Бренд Име:
adsg
Материјал Тип:
ABS
Модел Година:
2015 2016 година
Објектот Висина:
30cm
f20 скара материјал:
ABS
f20 пред мрежа fittment:
1 sereis f20 LCI
Материјал Тип:
ABS
Автомобил модел:
1 Серија F20

Купувачи како што избираат