.

.

1 КОМПЈУТЕР 6mm 2 Flute ХСС & Алуминиум Крајот Мелница Машина CNC Малку Продолжен Исклучителна Силен И Издржлив

1 КОМПЈУТЕР 6mm 2 Flute ХСС & Алуминиум Крајот Мелница Машина CNC Малку Продолжен Исклучителна Силен И Издржлив

Оценка на посетителот:

DEN 64.00 -50 %
DEN 127.68
Залиха
Достапно за нарачка


Екстра Долг Висока густина полиран, superhard, носат-отпорни, висока температура.
Главно се користи во сечење и кука слотови.
Спецификација :
Материјал : HSSAL
Флејта : Две Флејта
Мелница дијаметар : 6mm
Месо тело со дијаметар : 6mm
Flute должина : 24mm
Вкупна должина : 68mm
Пакет се вклучени :
1 x Крајот Мелница Машина CNC Малку Продолжен

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
WOLIKE
Број На Модел На:
NO
Вкупна Должина:
32-милиметри
Материјал:
Волфрам Кобалт Легиран
Тип:
Крајот Мелница

Купувачи како што избираат