.

.

Perfct боја sinamay fascinator headwear шарени мрежа пердув црква партија покаже коса додатоци millinery коктел капи MYQ057

Perfct боја sinamay fascinator headwear шарени мрежа пердув црква партија покаже коса додатоци millinery коктел

Оценка на посетителот:

DEN 1092.00 -5 %
DEN 1149.12
Залиха
Достапно за нарачка


ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД од СТРАНА на EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН Perfct боја sinamay fascinator headwear шарени мрежа пердув црква партија покаже коса додатоци millinery коктел шапка MYQ057 Достапни боја Црна,бела,боја на слонова коска,кафена,портокалова,Морнарица,зелена,кралска сина,црвена,топла розова,сива,жолта,златна,marron,turquiose,виолетова,розова,шампањ,магента ве Молиме да одберете бои од подолу боја шема,забелешка боја број кога ќе цел,ние ќе брод за вас .ние може да се меша бојата на еден многу,ако изберете мешавина боја, но нема забелешка боја ви треба,јас ќе брод од страна на микс боја по случаен избор благодарение Ако ви требаат 2 бојата се мешаат во едно парче,молам само забелешка боја ви треба кога ќе цел,ние ќе се направи и брод за вас

Карактеристики на предлогот

Големина:
Size fits all
Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
MYQ057
Пол:
Жените
Материјал:
Лен,Пердув
Тип:
Шноли
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Новина
Големина:
Approx 12cm
боја:
21 БОИ
Употреба:
Партија,свадба,црква,саем,Коктел, по Повод Настанот,Трка
Стил:
Косата Чешли

Купувачи како што избираат