.

.

ВИСОК КВАЛИТЕТ РАКА НАСЛИКАНИ МАСЛОТО НА ПЛАТНО : ТРКАЧКИ КОЊ

ВИСОК КВАЛИТЕТ РАКА НАСЛИКАНИ МАСЛОТО НА ПЛАТНО : ТРКАЧКИ КОЊ

Оценка на посетителот:

DEN 2688.00 -20 %
DEN 3359.52
Залиха
Достапно за нарачка

Се разбира, ако купите повеќе,цената ќе биде пониска.
Испорача elucidation
Јасно плаќање на кога купувачот на испорача стварта на Ние ќе во 3 работни денови.
Куповна цена не покрива било применлив данок или должност која може да биде обвинет од страна на царинската управа .Ќе бидете сигурни дека вашето искуство со нас е многу пријатни еден!
По услуга :
Ако не можете да добиете пакет во 30 дена ,ве молиме да комуницираат со мене.И ако добиете објектот ,пред да ме напушти повратни информации,имате било unpleased работи,ве молиме да комуницирам со мене, јас ќе се реши тоа да се направи сте задоволни со време.
Сите предмети ќе бидат испратени на светот во рамките?3 работен ден преку Кина Пост e Packet / Поштенски Воздух Mail. EMS : 7 до 15 дена
3. DHL : 7 до 10 дена
Напомена :
Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Сега занает мажите го користат античките техника да созд убави и се прашувам занает вештини како што се жад,накит и сребро резба и камени артефакти,Сите од нив се симбол на среќни нес и среќни,па тие се вреди да се соберат! Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од photoes, можете да видите, тоа е многу добро. Ако имате проблем, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме и да ги реши тоа за вас брзо.(Само цртање core) Услуги на Клиентите Можеме да обичај било која големина е за вас, а ние можеме да правиме custom canvas отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика. Па ве молиме да бидете цел да се осигура вашата адреса во Ebay е уредна и валидна. Големина Големина=24 X36inch
(без влошки, без рамка) Раб Задржани огледало работ 3-5cm време на Испорака
1. Ако не сте задоволни со вашиот купите за било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек.Јас ќе ти задоволен,Ова е моето ветување. Кина Пост Воздух Mail : Нормално 15 - 50 дена, но да Brizal можеби треба 2 до 3 месеци. ако имате повеќе прашања или requir ement на превозот,pls се чувствуваат слободни да контакт нашата служба за корисници тим. Не постои понатамошна попуст. Јас гордост во себе фактот дека ние нудиме на нашите клиенти многу многу добар производ и најдобра услуга, кој е далеку над повеќето други дилери на интернет.
Забелешка :
Ние високо го вреднуваат сите наши клиенти на aliexpress и ние СЕКОГАШ ќе бидете сигурни дека сте задоволни со вашата трансакција. Се погледне на слики што можете да видите облик е многу добро, Па прекрасен објект .
Испорака детали
Ако имате намера да ја понудата за повеќе од 1 предмет, тогаш ние можеме да брод нив заедно. Ние сакаме да бидеме задоволни со купувањето и ќе должно да работат со вас.
Материјал Платно Печатење со Квалитет на рејтинг AAAA+ Висок квалитет. Вкупниот превозот надомест ќе биде збирот на поединечните такси превозот. преку Кина Поштенски и USPS e Packet која може да се проследи на сајтот?на USPS.
Ние не сме одговорни за било каква обврска или данок во вашата локална земјата.
Со купување на овој објект, што купувачот се согласува со СИТЕ правила и услови.
Поштенски :
Ние ги испратите стока од Кина Пост Воздух или Хонгконг Пост за 15-25 дена да пристигне,ние може да ви даде на следење на број за да проверите e-mail статус .

Карактеристики на предлогот

Тип:
Масла
Предмети:
Животните
Рамка на режимот:
Frameless Огледала
Рамка:
No
Форма:
Еден
Материјал:
ткаенина ткаенина
Стил:
Модерна
Медиум:
Масло
Број На Модел На:
ААА
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
оригиналниот:
Yes
Техника:
Рачно Насликани
Бренд Име:
EASTCODE
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Купувачи како што избираат