.

.

Цинк Легура Кристал Enemal Срцето Папокот Пирсинг Папокот Прстени Пирсинг На Тело Накит

Цинк Легура Кристал Enemal Срцето Папокот Пирсинг Папокот Прстени Пирсинг На Тело Накит

Оценка на посетителот:

DEN 441.60
Залиха
Достапно за нарачка


Опис
Предмет Бр. :
BPE0010 Ставка Опис : тело пирсинг накит Внимание :
По еден мешан цел повеќе од ние ќе брод виза DHL/EMS/ФЕДЕКС.
Ако помалку од,Ние брод виза Кина, воздухот mail пост бесплатен превозот.
Секоја пратка ќе биде добро спакувани професионално. Пакување : мода картичка /opp вреќа Количина : 12pcs/многу Забелешки :
Предаден во Мешани Бои
Превозот
По еден мешан цел повеќе од ние ќе брод виза DHL/EMS/ФЕДЕКС.
Ако помалку од,Ние брод виза Кина, воздухот mail пост бесплатен превозот.
Секоја пратка ќе биде добро спакувани професионално.
За Нас
ние се наоѓа во меѓународната трговија стока град-Yiwu Град,Провинција Жеџијанг,Кина. Имаме голема географска предност.ние сме една фабрика, исто така,. Ние сме биле посветени на модата jewellry бизнис за повеќе од 10 години, ние, исто така може да прифати било обичај цел дизајни.
Испраќање Време : Обично 1 - денот на испраќањето, 2-денот на испраќањето, ве молиме видете секоја точка е специфична испраќање време.И за голема количина, ве молиме потврдете го со нас точниот испраќање време.
Производот се движи : смола алки,смола прстени,смола обетки,rhinestonestuds,studs,earrinnecklaces сетови,рачно изработени ѓердан сетови,акрилик накит,сребрен накит,кожни нараквици,се водат алки нараквици,нараквици за коса,игли за коса, канџи,hairbarrattes,итн. Ние и ветуваме на нудиме на нашите клиенти најдобри цени со најдобрите услуги и најдобрите производи. Клиенти satisfation е нашиот ПРВ приоритет.
Ве молиме donot двоумете се да не контактирате ако имате било какви прашања. Вашиот е-мејл ќе usualy се одговори во рок од 24 часа. Ние се претпостави
"НИШТО НЕ Е НЕВОЗМОЖНО АКО КОМУНИКАЦИИ ЕДНИ НА ДРУГИ"

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
Yes
Стил:
Тренди
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
Материјал:
Кристал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
BPE0011

Купувачи како што избираат