.

.

POWGE 10pcs 20 Заби T2.5 мерењето макара понесе 5mm 6mm 6.35 mm 8мм За ширина 10мм T2.5 Синхрони Појас 20T 20Tooth 20Teeth макара

POWGE 10pcs 20 Заби T2.5 мерењето макара понесе 5mm 6mm 6.35 mm 8мм За ширина 10мм T2.5 Синхрони Појас 20T

Оценка на посетителот:

DEN 1295.52
Залиха
Достапно за нарачка


Ве молам, разберете дека превозот и ракувањето такса не се враќа. За вашиот пред-продажба прашања и по-продажба на проблемот, ние ви нудиме професионална укажуваат и решенија .
Превозот време како ги следат маса ќе биде за вашиот референца.35 mm 8мм 20-T2.Сите предмети ќе бидат испратени од страна на Кина, EMS, Fed Ex, UPS-от,DHL.5 Мерењето макара Карактеристики :
Редовни Вртежен Момент T2.
Купувачите Информации : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.
Царина е обврска и одговорност на граѓанинот во вашата земја, така што купувачот треба да бидат одговорни за било каква вредност и сопствени должност направени.35 mm/8мм,ве молиме изберете го понесе дијаметар )
20 Заби T2.5 затворени-јамка Времето појас Што Следат
Над Појас е T2.
Кај превозот методи .5 тајмингот појас во Затворени-Јамка. за Светлина Оптоварување Пренос
( На 20 Teeth T2. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.5-10 BF за Ширина 10 mm T2. Секоја парцела е транспортирана со следење на број .5 е Метрички Т Тип Трапезоидна Синхрони појас заби времето pulleys,погодна за пренос. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Ние може да понудиме специјална цена за големо количество, ве Молиме контактирајте со нас .35/8мм Страната : двоен Материјал : Алуминиум Легура Фиксен режим : 2* М4 Одговара за Појас Ширина : 10 милиметри Кол : 10 компјутери/пакет
Пакетот Листата ги Вклучува, како Следи :
10pcs x 20 Заби T2.5 Синхрони Појас Макара Алуминиум Легура T2.5 Pulleys мора e создаден дијаметар 5mm/6mm /6.
Ве молиме имајте во предвид дека сите купувања мора да се врати во рок од 14 дена од купувањето. НЕМА враќање или размена ќе биде прифатен после 14 дена од датумот на купување.
По добивање на врати објект, ние ќе рефундирање на клиент на објектот цена ( со исклучок на трошоците за превозот до и од таб ).Редовни Вртежен Момент.
Спаѓаат вашето име, адреса, објект, на денот телефон, како што се плати, а ако се бара враќање на парите или замена. И тоа е сè уште се користи во многу земји и многу 3d печатари.
Професионална поддршка .5 Теренот 2,5 mm.5-6 BF Теренот : 2,5 mm
Забите Број : 20 Заби Надворешниот Дијаметар (OD) : 15.
Одговара за Светлина Оптоварување Пренос.ако треба ,ве молиме контактирајте со нас!
Висок Квалитет на производите .35 mm/8мм,ве молиме изберете го понесе дијаметар )
ако Ви Треба Други Големина на Макара,ве Молиме Контактирајте Со нас,
Нашата Фабрика Може да се прилагоди на сите Видови на Времето Појас Макара. Контактирајте со нас за оваа услуга . ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.5 Алуминиумски Синхрони Макара (за Појас ширина 10 m m)
20pcs x М4 setscrews
1pcs x Ален Копче
( На 20 Teeth T2.
10pcs Метрички Trapczoid 20 Заби T2.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.5 Синхрони макара Понесе 5mm 6mm 6.
7 Ден Задоволство Размена Гаранција : Ако не сте целосно задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите до нас за брза размена или ние ќе рефундирање на вашата исплата.
Трговија на големо цена . Сите производи се обработуваат на квалитетот за тестирање пред да се стави во акции . Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди
Вашето задоволство е нашата најголема цел,Обидете се вашите најдобри да ги реши проблемите за вас.

Карактеристики на предлогот

Создаден дијаметар:
6.35 mm, 5mm, 6mm, 8mm
Бренд Име:
POWGE
Материјал:
Легура
Број На Модел На:
10pcs 20teeth T2.5 макара понесе 5/6/6.35/8мм за Појас ширина 10мм
Број на Заби:
20
Тип:
времето појас макара
Picth:
2.5 mm
Забите број:
20
Надворешниот Дијаметар (OD):
15.31 mm
создаден:
5mm 6mm 6.35 mm 8мм
прирабница:
Двојно прирабница
завртка дупка:
2*M4
Материјал:
Макара е Алуминиум
Одговара за ширина на T2.5 тајмингот појас:
10мм
боја:
макара е сребро.
Количина:
10pcs/пакет

Купувачи како што избираат