.

.

Акрилик Лосион за Течен Сапун Фармацевт Пумпа Шише Кујна Бања Countertops Додаток 10 МЛ (Светло Сини)

Акрилик Лосион за Течен Сапун Фармацевт Пумпа Шише Кујна Бања Countertops Додаток 10 МЛ (Светло Сини)

Оценка на посетителот:

DEN 148.32
Залиха
Достапно за нарачка


Течни Лосион Сапун Фармацевт
Сапун фармацевт пумпа има 10 мл Refillable фармацевт - Широк отвор за лесно refills! Одлично за бањи, кујни или Направени од издржлив пластика со 'рѓа-доказ, хром финиш пластични пумпа главата 3.8" дијаметар x 7"
Големина : 3.8 x 3.8 x 7 инчи
Боја : Светло Сина + Јасно
Материјал : висок квалитет акрилик
Пакет : 1x сапун фармацевт
Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро
дебитна картичка, Web Money и Банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна за
Aliexpress во иднина.
Кога купувачот го користите Boleto, ние ќе ги доби масажа од Alibaba систем : "Постои
доцнење од 5 работни дена од Boleto плаќање дозвола. За време на овој период, ве молиме
не ја модифицирајте цел цена. Вие не треба да ги потсети на купувачот да ја плати." значи, кога
можете да користите Boleto плати за вашата цел , тоа ќе биде deday 5 повеќе денови за испорака .
Ние ќе брод во 1-2 работни дена по плаќање се расчисти.
Објектот на локација во САД - 4-8 бизнис дена
Објектот loaction во Кина - epacket 7-14 дена
Кина пост 20-60business дена
( Забелешка : цел износ помалку од ќе брод без следење Бр. )
Увозни давачки и сите други такса не се вклучени во точка трошоци или од трошоците за превозот.Купувачи се одговорни за тие трошоци.
Ние не бродот за да PO.ПОЛЕ ако пакетот се големи, како USPS express не го прифатам тоа, па ве молиме оставете ни го вашето валидна физичка адреса.
Контактирајте со нас
Ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите за секоја продажба што заврши.
Ве молиме не остави никакви негативни или неутрални повратни информации пред да го контактирате и вашиот проблем.
Ве молиме да ни помогне да продолжиме да ве снабди со овие големи објекти во подолу трговија на големо со
оставајќи ги сите позитивни и "ПЕТ ЅВЕЗДИ" рејтинг кога оставајќи ни повратни информации. Ние го цениме
вашиот бизнис и ние ќе го прават истото за вас. ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ!!
Ако имате било какви прашања, загриженост, добредојдени да ни e-mail. Ние ќе ви одговориме во рок од 24-48 часа
во повеќето случаи порано. Ние работиме 5 и 1/2 дена недели. Ако не сте го слушнале од нас во
даденото време, ве молиме бидете сигурни да проверите ја вашата спам.
Нашата работа, време е(Пекинг Време) :
Понеделник 9 : 00 часот наутро - петок, 6 : 00 часот
Сабота 9 : 00 часот по полноќ, сабота 12 : 00 a.м
Производите може да се врати во рок од 7 дена по нејзиниот прием. Сепак, Ако производите не
имате било какви проблеми, купувачот треба да се плати за враќање превозот цена. Тоа е навистина важно
дека љубовта вашето купување од нас.
Ве молиме љубезно се земе време да контактирате со нас пред да се врати било предмети.

Карактеристики на предлогот

боја:
Небото Сино
Тип:
Течен Сапун Точење
Функција:
Течен Сапун Фармацевт
Број На Модел На:
psp0002
Главен Материјал:
ABS
Бренд Име:
Seafulee
Течен Сапун Фармацевт Тип:
Рака Сапун Фармацевт
боја:
светло сина+ јасно

Купувачи како што избираат