.

.

40HFR40 НЕ-203AB НЕ-5 ДИОДИ ГЕНЕРАЛОТ PURP 400V 40A DO203AB VS-40HFR40 VS40HFR40

40HFR40 НЕ-203AB НЕ-5 ДИОДИ ГЕНЕРАЛОТ PURP 400V 40A DO203AB VS-40HFR40 VS40HFR40

Оценка на посетителот:

DEN 240.00
Залиха
Достапно за нарачка


No. 1 : За Плаќање на Информации Што го прифати Зачувам услуга. Број 2 : За Царина и Ракувањето со Плаќање : За сите нарачки на клиентите, ние не се наплаќаат никакви доделување на надомест. Кога пратката пристигне во вашата локална царина, Ако пратката ќе бидат на товар царински давачки, ние не сме одговорни за било царински давачки или увозни даноци, треба да помогне во царинење, ако е потребно. Број 3 : Abount Превозот Информации : Ние ќе брод од твоите предмети во рок од 1-3 дена по плаќање постигне. Стандард за испорака користење на меѓународни Воздухопловната, Објекти брод од Кина и тоа трае 7-14 дена (2-3 недели), да се примаат за повеќето области. Ако не примите објект во рок од 30 работни дена (5 недели), ве молиме контактирајте со нас да го испита случајот.(Бразил. Аргентина. 5~8 недели) , Ако е итна , ве молиме изберете DHL,Fedex .. No. 4 : во Врска со Повратните информации : Имаме за цел да се постигне 5 ѕвезди оценка за секоја трансакција. ве молиме не избрзани да ја напушти која и негативни повратните информации!!! Ако имате било какви прашања, ве молиме оставете e-mail порака пред негативни повратни информации, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Карактеристики на предлогот

Тип:
Регулатор На Напон
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
40HFR40 VS40HFR4 VS40HFR VS40HF VS40H VS40 VS-40HFR40 VS-40HFR4 VS-40H
Состојба:
Нови

Купувачи како што избираат