.

.

8мм уво школка 8мм метална школка DIY слушалка школка Тибетански сребро национално ветер

8мм уво школка 8мм метална школка DIY слушалка школка Тибетански сребро национално ветер

Оценка на посетителот:

DEN 729.00 -5 %
DEN 767.52
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

боја:
сива
Бренд Име:
Leagginal
Пакет:
No
Големина:
8mm
Тип На Објект:
Адаптер

Купувачи како што избираат