.

.

Custom canvas постер Њујорк во прозорецот постер ткаенина ткаенина ѕид постер печатење Свила Ткаенини SQ0626-IUI6243

Custom canvas постер Њујорк во прозорецот постер ткаенина ткаенина ѕид постер печатење Свила Ткаенини SQ0626-IUI6243

Оценка на посетителот:

DEN 291.00 -24 %
DEN 383.52
Залиха
Достапно за нарачка

Почитуван Господине/Госпоѓо, Колку убав ден! Сите наши производи може да се прилагоди. Ако сакате да го прилагодите вашиот имиџ, ве молиме контактирајте со нас за да се утврди дали сликата е доволно јасна.

Карактеристики на предлогот

Големина (Инчен):
27x40 cm, 40x60 cm, 50x75 cm
Рамка:
No
Техника:
Спреј Сликарство
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Frameless Огледала
Предмети:
Пејзаж
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Обликот:
правоаголник
Тип:
Постер
Стил:
Модерна
Форма:
Еден
Материјал:
ткаенина ткаенина
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
GH-0
is_customized:
yes

Купувачи како што избираат