.

.

графит орев ,Поврзување прачка ,графит делови

графит орев ,Поврзување прачка ,графит делови

Оценка на посетителот:

DEN 570.24
Залиха
Достапно за нарачка


start Isv Module Wrap7157
end Isv Module Wrap7157
start Isv Module Wrap7013
end Isv Module Wrap7013
start Isv Module Wrap7012
end Isv Module Wrap7012
графит орев ,Поврзување прачка ,графит делови
Ова е прилагодено на производот, цената не е достапен, ве молиме, известете го вашиот цртеж, за квалитетот што се бара, апликација, количина, тогаш може да се пресмета точната цена.
Ние, исто така, може да произведе C/C материјал ореви и сите делови, само нас контакт.
E-mail : давид(во)yaxingcarbon.com
Skype : телевизија : lushanyaxing_1
Спецификација
Големина : по ваша цртање
Материјал : графит
Боја : црна
Квалитетот модели :
Пакетот вклучува
1 Xgraphite мувла
Сликите се само за ваша референца, а не на реалните предмети :

Карактеристики на предлогот

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Bj-M5
Тип:
Други
Услуга Живот:
Повеќе
Снабдување Тип:
производител
Функција:
Добро термички шок стабилност

Купувачи како што избираат