.

.

10PCS/многу Kraft хартиена кеса со рачки 21x15x8cm Фестивал подарок торба за свадба, роденден на Висок Квалитет на накит хартиени кеси

10PCS/многу Kraft хартиена кеса со рачки 21x15x8cm Фестивал подарок торба за свадба, роденден на Висок Квалитет

Оценка на посетителот:

DEN 446.88
Залиха
Достапно за нарачка


Материјал : 120g kraft хартија
Големина : околу 21*15*8cm
БОЈА : 10 бои за изберат ( БР.1,NO2,NO3,NO4,NO5...NO10 ).
Поради фото светлина, вистински елементи, бојата ќе биде малку поинаков од фотографиите .

Карактеристики на предлогот

Подарок Торба Големина:
15x21x8cm
Шема:
Полна Боја
Повод:
Партијата Назад На Училиште,Големиот Настан,Свадба & Ангажирање,Нова Година,Божиќ,детски Ден
is_customized:
Yes
Бренд Име:
leaffei
Број на Компјутери:
10pcs
Број На Модел На:
21158
Материјал:
Хартија

Купувачи како што избираат