.

.

16.8 CM*14.3 CM Момче Peeing На Decal Обичај Персоналните Винил Мотоцикл Decals Авто Автомобил Налепница Стајлинг за Црна Sliver C8-0484

16.8 CM*14.3 CM Момче Peeing На Decal Обичај Персоналните Винил Мотоцикл Decals Авто Автомобил Налепница Стајлинг

Оценка на посетителот:

DEN 76.00 -41 %
DEN 128.64
Залиха
Достапно за нарачка


16.8 CM*14.3 CM Момче Peeing На Decal Обичај Персоналните Винил Мотоцикл Decals Авто Автомобил Налепница Стајлинг за Црна Sliver C8-0484
Примена на налепницата е многу лесно, земајќи само неколку минути.
Вашиот налепница има 3 делови :
Хартија Поддршка Налепница Јасно Трансфер Лента
1 Чистење на површината каде decal ќе биде инсталиран
2 Полека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лента. Ако дел од вашиот decal лифтови со поддршка, притиснете на хартија поддршка назад против неа додека таа останува заглавен трансфер лента.
3 Откако вашиот decal е лупено далеку од поддршка, line up & позиција на вашата decal против површината на која што ќе се применува.
4 Користете кредитна картичка, squegee, или нешто слично, за да се изедначи надолу вашиот decal, што си сигурен дека тоа е сосема заглавени на површината.
5 Внимателно & Полека, отстранете трансфер лента од вашиот decal, изработка на сигурни дека вашиот decal е заглавен на површината. Ако видите дел од decal не ослободување од трансфер лента, притиснете го назад на површината и повторете го процесот.
Превозот :
1. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.Превозот време за време на Одмор или Прилагодено Сезона би можело да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.( Кога купувачот наредби за помалку од $7. Ние ќе ја испрати на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Тоа не е на кој било друг веб-сајт може да барањето на следење на информации. Генерално може да достигне 20 до 60 дена.)
Гаранција :
1.100% гаранции нови добра со добра состојба .
2. Ако не сте задоволни со вашиот објектот, ве Молиме контактирајте со нас пред да го оставите лош повратни информации или да направи проблем, што не е корисно и пријателски.
3. Враќање и промена е сега на располагање. Купувачот треба да се грижи врати превозот надомест. И ве молиме контактирајте со нас прво кога ќе сакате да го вратите или промена.
4.Ве молиме потврдете го доставува ПОБРЗО кога ќе го добиете вашиот парцела. Ако сè уште ништо не се врти додека проценето време ве молиме да ни побара продолжување на време : )
За Нас :
1. Ние ќе се фокусираме на автомобил налепници . Бидејќи фокус, па професионални

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Налепници
Име На Модел:
C8-0484
Пакување:
Не Се Пакувани
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Дијаметар:
0cm
Бренд Име:
QYPF
Објектот Висина:
14.3cm
Модел:
Други
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
Цртан филм
is_customized:
Yes
Објектот Должина:
0cm
Објектот Ширина:
16.8cm
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
Винил
Боја:
Црна/Sliver
Налепница:
автомобил налепница

Купувачи како што избираат