.

.

Филтер за воздух за 2006 - JEEP Compass 2.0 / 2.4 L, 2006 - Dodge Калибар 1.8 / 2.0 /2.4 /Патување Oem:04891694AA #SK74

Филтер за воздух за 2006 - JEEP Compass 2.0 / 2.4 L, 2006 - Dodge Калибар 1.8 / 2.0 /2.4 /Патување Oem:04891694AA

Оценка на посетителот:

DEN 286.08
Залиха
Достапно за нарачка


Модел
ЗА DODGE ЗА ЏИП
Модел CC KW Цилиндар Тип Година
ЗА DODGE
ЗА DODGE КАЛИБАР 1.8 1798 110 4 Hatchback 2006-
ЗА DODGE КАЛИБАР 2.0 1998 115 4 Hatchback 2006-
ЗА DODGE КАЛИБАР 2.0 CRD 1968 година 103 4 Hatchback 2006-
ЗА DODGE КАЛИБАР 2.4 2359 125 4 Hatchback 2006-
ЗА DODGE КАЛИБАР 2.4 Турбо 2359 217 4 Hatchback 2007-
ЗА ЏИП
ЗА JEEP COMPASS (MK49) 2.0 CRD 1968 година 103 4 Затворени Off-Road Возило, 2006-
ЗА JEEP COMPASS (MK49) 2.0 CRD 4x4 1968 година 103 4 Затворени Off-Road Возило, 2006-
ЗА JEEP COMPASS (MK49) 2.4 2359 125 4 Затворени Off-Road Возило, 2006-
ЗА JEEP COMPASS (MK49) 2.4 4x4 2359 125 4 Затворени Off-Road Возило, 2006-
ЗА ЏИП ПАТРИОТ (MK74) 2.0 CRD 4x4 1968 година 103 4 Затворени Off-Road Возило 2007-
ЗА ЏИП ПАТРИОТ (MK74) 2.4 4x4 2359 125 4 Затворени Off-Road Возило, 2008-
ЗА ЏИП ПАТРИОТ (MK74) 2.4 Еко + 4x4 2359 125 4 Затворени Off-Road Возило, 2008-

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
SAFIL
За Возило Брендови/Модел:
Dodge
Dodge Модел:
Калибар
Производителот Дел Број:
04891694AA
Објектот Должина:
328
Објектот Ширина:
167
Објектот Висина:
30
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
PU
Специјални Функции:
engin филтер за воздух
Другиот Дел Број:
4891694AA
Осветленост Дел Број:
4891694AA
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Тежина:
340G

Купувачи како што избираат