.

.

Бохемски Долг Фустан 2017 Лето Мода Половина Одблесокот Ракав Бел / Црн Вез Кат-Должина На Домот Макси Етничка Фустан

Бохемски Долг Фустан 2017 Лето Мода Половина Одблесокот Ракав Бел / Црн Вез Кат-Должина На Домот Макси Етничка

Оценка на посетителот:

DEN 2546.00 -49 %
DEN 4992.00
Залиха
Достапно за нарачка


Лист Лист Мода
Нашите Правила : Понуда Повеќето Удобно Услуга
-
Најновите Модата
Класичниот Моден
Високата Улична Мода
Добредојдовте на Моден Тренд.
Коментари : ±2cm е дозволено ( 1 инч = 2.54 см )
Само да не контактирате за ако имате било какви прашања во врска со изборот на големина.
Големина на Табела (единица : cm )
големина
биста
половината
sleeve
рамо
должина
cm
инч
cm
инч
cm
инч
cm
инч
cm
инч
S 82 32.2 72 28.3 36 14.1 35 13.7 154 60.6
М 86 33.8 76 29.9 37 14.5 36 14.1 155 61
L 90 35.4 80 31.5 38 14.9 37 14.5 156 61.4
XL 94 37 84 33.1 39 15.3 38 14.9 157 61.8
Опис
Телевизија Show..................................................
За НАС : ............................................
Плаќање
А Плаќање се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
Б. Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T/T, Western union, Money gram.
В ве Молиме да се имајте на ум дека вие сте одговорни за сите обичаи поврзани со обвиненијата. Овие трошоци не се вклучени во вкупната цена на вашата нарачка. Ве молиме разгледајте ја вашата локална царинска законот за листа на забранети/оданочуваат предмети внимателно пред ставање на ред. Ние обично се изјасни стоката како "подароци "или "примероци".
Превозот
А Ние ќе брод во рок од 1-3 работни дена по примена на плаќање освен празници. Обично ќе брод предмети од Хонгконг воздухопловната, тоа трае 920 работни дена да пристигнат по превозот.
Б. Ако сакате брза испорака од страна на (EMS,DHL ,UPS-от. Fed Ex) ќе треба да плаќаат дополнителна наплата .
В. Ако цел вкупната цена на повеќе од $300.00 во исто време, јас ќе се ослободи ги испратите по express(EMS,DHL ,UPS-от. Fed Ex).превозот времето е од 3-7 ден.
Повратни информации
Ние ќе се потрудиме да им понуди висок квалитет , разумна и конкурентна цена на производите . Исто така, тоа е мојата цел да им обезбеди на вас драги клиенти со одлична шопинг искуство и 100% задоволни добра услуга. Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ако имаш било какви проблеми кога ќе добиете предмети ќе победи на мојата продавница. Позитивни повратни информации е многу ценет и ние ќе го прават истото за возврат. Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме да не остави Негативен или Неутрален Повратни информации и да ни овозможи можност да се направи среќни.
Ние сме многу фер и лесно да се справи со нив! Гаранција. Купи со доверба!

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Број На Модел На:
ZJ
Сезоната:
Лето
Половината:
Империја
Материјал:
Полиестер,Памук
Силуета:
Одговара и Одблесокот
Декорација:
Вез
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Одблесокот Ракав
Стил:
Новина
Sleeve Должина(cm):
Половина
Фустани Должина:
Кат Должина
Деколте:
О Деколте

Купувачи како што избираат