.

.

50pcs/многу DIY Среќа Слатка Љубов Бонбони Кутија Креативни Мала Пеперутка Свадба Свежи Хартија Бонбони Кутија Партија Корист Подарок Кутија

50pcs/многу DIY Среќа Слатка Љубов Бонбони Кутија Креативни Мала Пеперутка Свадба Свежи Хартија Бонбони Кутија

Оценка на посетителот:

DEN 567.36
Залиха
Достапно за нарачка


50pcs/многу DIY Среќа Слатка Љубов Бонбони Кутија Креативни Мала Пеперутка Свадба Свежи Хартија Бонбони Кутија Партија Корист Подарок Кутија
Големина на :
6cm*6cm*8cm
Капацитет :
6-8pcs

Карактеристики на предлогот

Повод:
Партија,Свадба & Ангажман,Свадба,Денот На Благодарноста
Бренд Име:
QINGWANG
Шема:
Буква,Пеперутка
Број на Компјутери:
50pcs
Број На Модел На:
M407
Материјал:
Картон

Купувачи како што избираат