.

.

600g/пар (Б чаша) Лажни градите Вештачки Гради Силикони на Градите Форми за crossdresser +1 пар гради посебна заштита поставува

600g/пар (Б чаша) Лажни градите Вештачки Гради Силикони на Градите Форми за crossdresser +1 пар гради посебна

Оценка на посетителот:

DEN 1277.00 -5 %
DEN 1344.00
Залиха
Достапно за нарачка


Материјал : Силикон
Големина : 15*10.5*6cm (должина *ширина *висина )
Боја : боја на кожа
Чаша Големина : Б Првенство
Тежина : Околу 600g
Пакетот вклучува : 1pair X Силикони Лажни Градите
1 пар гради во гради посебна заштита групи на силиконски За царинската декларација ,ако ум ,можеме да го напишеме и други .До одреден степен, да се заштити приватноста.За Специфична апликација име,ве молиме контактирајте со нас да се сфати . Благодарение Карактеристики : да се Чувствуваат како на кожата мека и мазна,Зголемување Од градите и улогата на надворешните зголемување на градите,Нека се дебели гради во исправена позиција и шармантна. Чистење метод : 1.Температура на вода : 40 степени под 2.Исплакнете го со Топла вода,а потоа исушете со мека крпа може да биде. 3.Треба да соработуваат со посветен на градите градник да се носат! Сушење метод : не се стави градите во Изложување на сонце,Или ставени под висока температура.По сушењето, стави градите далеку,и го Стави во кутија за да се спречи деформација!
Answer : ___________________________ Note : 1.Не може да се отстрани од Гради пластична фолија. 2.Не може да се притисне тешко и нанесуваат . 3.Забранети се стави во машина за перење да се исчисти. 4.Не се носат треба да бидат ставени во оригинална кутија,за да се Спречи деформација или оштетување. 5.Колку што е можно со Градите заштитен ракав да се носат ,да се Спречи штета! 6. Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-страница
предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
7. Ве молиме овозможи постоење на 0 ~ 2cm грешка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Градите Форма
Материјал:
Силикони
Големина:
B cup 600g
Количина:
1 пар
Тежина:
about 600g
Број На Модел На:
S500
Сексуално Сугестивна:
No
Големина:
M
Бренд Име:
Medocflore
Стил:
Лажни Breats за реални transvestite
Чаша Големина:
B
Тип:
Градите
Други име:
лажни градите
Употреба:
crossdresser,transvestite
Тежина:
за 600G

Купувачи како што избираат