.

.

diy дигитална рака насликано платно масла од страна на броеви Тигри и Девојка единствен занает DIY боја со Број Врамени

diy дигитална рака насликано платно масла од страна на броеви Тигри и Девојка единствен занает DIY боја со

Оценка на посетителот:

DEN 422.00 -48 %
DEN 811.20
Залиха
Достапно за нарачка

diy дигитална рака насликано платно масла од страна на броеви Тигри и Девојка единствен занает DIY боја со Број Врамени Спецификација 1.Материјал : Платно, масло 2.Големина : 16x20inches (40x50cm) 3.Боја : прикажани како на слика 4.Тип : Дигитални маслото 5.Модел : Тигри и Девојка Предмети Тигри и Девојка Шема на Бои Кул Бои Уметници Други Уметници Висат Во дневни Соби, Спални соби, Градинки, Канцеларии, Кафулиња, Хотели Големини 16x20in 40x50cm Материјал Платно Испорака Тежина(kg) 0.3 Формираат Една Панел Форма на Хоризонтална
Пакување содржи : 1 x Платно 3 x Paintbrush (1big,1middle,1small) 1 x Настава 1 x Бои (Бои)
Детали :
Драги Мои Пријател ве Молиме да Видите Известувања Пред вашата шопинг и Плаќање :
1.Производите се направени во Кина . 2.Негативни повратни информации не реши ништо. Ако имате било каков проблем со вашите трансакции, ве молиме контактирајте со нас прв пат. Ние сме секогаш спремни да работат работи за вас. 3.Ако не го добиете објект откако ќе се исплаќа 30 дена,ве молиме контактирајте со нас; ние ќе се потрудиме да го реши тоа ! 4. Ние ќе брод на адресата која ја остави на Aliexpress кога ќе нареди, ве молиме потврдете го вашиот превозот адреса на Aliexpress мора да бидат точни, кога ќе се плати. Ако треба да го промените вашиот превозот адреса, ве молиме мора да ни оставите порака, кога сте плаќање. (ПС : Пост Код мора да биде точно)

Карактеристики на предлогот

Големина (Инчен):
16x20
боја:
Unframe, со Врамени
Бренд Име:
amoy уметност
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Животните
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Модерна
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
МБ-8029
боја:
multicolor
Висат Во:
Дневна соба, спална соба, канцеларија,Dinning соба, Барови,итн

Купувачи како што избираат