.

.

Вен Оригиналниот Дизајн на Сопствен Рачно Насликани Патики Сино Небо Облак Сончоглед Висока Топ Платно Чевли Мажите на Жените Роденден Подароци

Вен Оригиналниот Дизајн на Сопствен Рачно Насликани Патики Сино Небо Облак Сончоглед Висока Топ Платно Чевли

Оценка на посетителот:

DEN 2465.00 -35 %
DEN 3792.00
Залиха
Достапно за нарачка


Дизајнер/Сликарот
Услуга На Клиентите
Логистика
Ова е значењето на Вен , кој се прави најдобро да се направи рачно насликани чевли удобно, убави, персоналните и практични. Луѓето кои купиле од нас користат овие рачно насликани чевли широко за свадба, роденден, дипломирањето, Божиќ, годишнини, итн. Заврши
Вовед за да се перење рачно насликани чевли
1. Вен има повеќе од 4 години работно искуство во понудата рачно насликани чевли. Рачно насликани чевли тука се сите за својата посебност и индивидуалност.
Вен продавница има тим од дизајнери и сликари кои е составен од Вен, главниот дизајнер, и други сликари Алис, Мишел и Џенифер.
Најдете Ги Вашите Чевли Големина
ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД :
МЕРКА ВАШИТЕ СТАПАЛА е единствениот правилен начин да го изберете вашиот големина
Ве молиме носат чорапи за да се измери метри должина.
Ве молиме запомнете да го изберат правото големина со мерење на нога должина. Во исто време, споделување на овие чевли на вашите социјални мрежи како facebook, twitter, google+, instagram, итн може да ви помогне да добиете уште 5% ПОПУСТ Попуст. Ако ви се допаѓа чевли, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации кој чини помалку од една минута, ако не, контактирајте со нас слободно и ние ќе reslove проблемот побрзо. Екстра попуст се однесува на сите елементи, вклучувајќи и продажба предмети.Големината опција е за MENS НИ големина, ако се носат Женска големина,ве молиме да ги конвертирате вашите големина во (MENS НАС) големина од мерење.
Воведувањето на производи
Рачно насликани чевли, исто така, е наречена Графити чевли. Еднаш мајка од Америка пишува ни е-маил за голема благодарност за чевли таа купи за неа 2 синови, таа се насмевна со солзи како момчиња биле луди за овие чевли и ја бакна кога го виде чевли.
ЧЕКОР 1 : исправи се на тврда површина со твоите пета против ѕид;
ЧЕКОР 2 : Ставете ја вашата нога на парче чиста хартија снимени на кат;
ЧЕКОР 3 : Марко најдолгиот дел на ногата (познато како пета-да-пети должина) на хартија.
Нашите клиенти се шири низ целиот свет, но уметноста доаѓа од животот со постои граница.
Врати/Размена
Враќање и замена се прифатени во рок од 7 дена од добивање на чевли. Се нацрта скица 2. Можете да најдете разни дизајн на аниме цртан филм, цртање на вистински човек, пејзаж, растенија и др. Само контактирате и да ни понудат вашиот претходен цел броеви или линкови од страници, каде што споделување на чевлите, ние ќе ги ревидира и да се намали цената за вас.
Пакување
Превозот
Повратни информации
Ние го прават нашите најдобри за да добиете вашето задоволство, и вашите позитивни повратни информации е мотивација која може да ни помогне да се понуди подобра услуга.
Позитивни повратни информации ви носи дополнителни $5 Попуст за следните наредби од вас или вашите пријатели. Елаборат дизајн 4.
Купувачот Читање
Начин На Плаќање
Даночни/Custom Такса
Тоа е купувачот одговорност да се плати за сите даночни и обичај такса која може да се бара во некои земји, но ние ќе го понуди она што помош можеме да направиме за да им помогне на ослободување на парцели, и ако знаете како да се избегне данок или направи данок пониски, контактирајте со нас пред чевли се испраќаат.
Рачно насликани чевли
Бели Чевли
Процесот На Сликата
Земете Кајгана чевли, како на пример :
1.

Карактеристики на предлогот

Чевли Големина:
9.5, 9, 8.5, 8, 7.5, 3.5, 4, 4.5, 5, 6, 6.5, 7
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Скејтбординг Чевли
Функција:
Поддршка,Избалансиран,Дише,Анти-Лизгава,мала Тежина,Шок-Absorbant,Куќишта,Пот-Absorbant,Светлина,Топлинска,отпорност,Тешко Носи,Водоотпорен
Обвивка Материјал:
Платно
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Датум На Издавање:
Summer2017
Број На Модел На:
S05
спортски тип:
ФИНАЛЕ ЕВО
Outsole Материјал:
Гума
Бренд Име:
Вен
Пета Тип:
Станот
Применливи место:
Конкретни Кат
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Ниво На Пракса:
Професионални
елементи:
тотем
Горната Висина:
Висок
Затворање Тип:
Чипка-Up
Insole Материјал:
Латекс
Стил:
Класици
Горниот Материјал:
Платно
Функција:
Рачно Насликани

Купувачи како што избираат