.

.

Голема Продажба Смешно Мачка Куче Интерактивни Автоматско Црвени Ласерски Покажувач Вежба Играчка Милениче Производ

Голема Продажба Смешно Мачка Куче Интерактивни Автоматско Црвени Ласерски Покажувач Вежба Играчка Милениче

Оценка на посетителот:

DEN 90.72
Залиха
Достапно за нарачка


100% сосема нов и висок квалитет.
Мачка шепа стил со розова шепа влошки.
Совршен подарок за вашето домашно милениче.
Помага да се задржи вашето домашно милениче активни и здрави.
Спецификации :
Тип : Пет Играчки
Материјал : ABS+Силикони
Големина : Приближно 10 x 4.5 х 1,5 см
Боја : Бела/Црна/Жолта/Сина/Розова
Пакет Содржина : 1 x Ласерски Покажувач Милениче Играчка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Мачки
Бренд Име:
elenxs
Играчки Тип:
Ласерски Играчки
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
CW0029-01_zs

Купувачи како што избираат