.

.

JIQI Автентични Пица Дома Електрични Печење Таблета Печка се Пече Машина.Палачинка Машина Појадок

JIQI Автентични Пица Дома Електрични Печење Таблета Печка се Пече Машина.Палачинка Машина Појадок

Оценка на посетителот:

DEN 994.00 -9 %
DEN 1092.00
Залиха
Достапно за нарачка

Ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате доколку не е ништо, јас може да ви помогне! ИЗВЕСТУВАЊЕ 1 За Германија клиенти , ако у сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ , ве молиме кажете ни ја вашата EORI број. Без нив, ние можеме само со DHL, Хонг Конг пост или Кина Пост ! 2 За руски клиенти, ве молиме кажете ни го вашето име и презиме (најмалку 3 зборовите) , вклучувајќи име, средно име и презиме, инаку руската Пост ќе не ослободува парцели и да се врати во Кина ! 3 За Бразилецот клиенти, ако сакате да брод од страна на Fed Ex, DHL, ТНТ, UPS-от, ве молиме да ми кажете вашиот даночен број ( CPF или CNPJ ). Без тоа, царинската ќе се врати стоката во Кина . (* Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ние не се имате било какви давачки во дестинација земји.Овие трошоци се на купувачот одговорност.)
ЕУ /САД приклучок е предвидено за секој plug-in производи.Ве молиме означете ако ви треба еден
Плаќање
ние ја прифати Кредитна картичка ,TT remittance, Western Union, Money Gram и други методи за плаќање.Ако имате тешкотии во донесувањето на плаќањето ,ве молиме контактирајте со нас за помош
Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ние не се имате било какви давачки во дестинација земји.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Превозот
Нашата продавница ветување дека ќе испраќање на вашиот примерок на налози во 48-72 часа.(Со исклучок на Празници) по потврдата на купувачи за плаќање на налози во Aliexpress.(Aliexpress платформа обично треба да се земе околу 48 часа за ревизија на вашата исплата)
72 Часа по правило е само применува за мали цел.Поголеми нарачки и се меша нарачки ќе потрае подолго олово време да се подготви на производи и затоа не е маска под ова правило.
Ние обично брод вашите производи преку Кина Пост Воздух Mail,Хонгконг Пост Воздух Mail,Сингапур Пост,Швајцарската Пост ,итн.Што се 15-39 работни дена за да стигнат до вашата локација.
Ако еден производ тежи повеќе од 2 кг, ние ќе го користи за комерцијални брза испорака (DHL,Fedex,ТНТ,UPS-от,EMS,итн) ПОС малезија , тоа не следење на порака.
За царинските прогласи
Ако одлучите да испратите Кина Пост Воздух mail : Вкупниот износ на Кина Пост Воздух Mail by default 7 долари .
Ако одлучите да испратите express (DHL , TNT , Fedex , UPS-от , DPEX ) , EMS , 139 ЕКОНОМСКИ Пакет , Кина Пост Воздух Парцела , ние ќе ги пријавуваат вистинските вкупната цена на производот (не вклучувајќи испорака полнење ).
Совети : Кога вкупниот износ на стоки да се изјаснат повеќе од 550 долари , ние ќе ве известиме да го плати 33 долари во царински давачки .
Ако имате било какви дополнителни бара ве молиме контактирајте со нас .
Повратни информации
Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете ни активни повратни информации.
Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да slove никакви проблеми.

Карактеристики на предлогот

Функција:
Авто-Термостат За Контрола,Не-Стап Слој
сертификација:
CE
Калибар:
Греење Страна:
Еден страна
Тип:
Cordless
Материјал на Плоча:
Леене Алуминиум
Моќност (W):
600W
Метод На Работа:
Механички Режим
Бренд Име:
JIQI
За печење тип:
електрични печење
Напон (V):
220v
Број На Модел На:
jd0191dq
дизајн:
-

Купувачи како што избираат