.

.

Бесплатен Превозот Едно Парче 5 Доведува ЕКГ/ЕКГ Кабел Клип тип за ГЕ Marquette МОБ Цртичка Pro4000, ЦРТИЧКА ПРО 3000, Цртичка ПРО 2000,АХА TPU

Бесплатен Превозот Едно Парче 5 Доведува ЕКГ/ЕКГ Кабел Клип тип за ГЕ Marquette МОБ Цртичка Pro4000, ЦРТИЧКА

Оценка на посетителот:

DEN 1068.00 -14 %
DEN 1242.24
Залиха
Достапно за нарачка

Опис на производот : Бесплатен Превозот Едно Парче 5 Доведува ЕКГ/ЕКГ Кабел Клип тип за ГЕ Marquette МОБ Цртичка Pro4000, ЦРТИЧКА ПРО 3000, Цртичка ПРО 2000,АХА TPU

Карактеристики на предлогот

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
EC015
Примена:
Пациентот Се Следи

Купувачи како што избираат