.

.

G2 Врвен квалитет трансвестити и crossdresser за мажи силикони ракавици латекс ракавици ноќта на вештерките партија маски

G2 Врвен квалитет трансвестити и crossdresser за мажи силикони ракавици латекс ракавици ноќта на вештерките

Оценка на посетителот:

DEN 12000.00
Залиха
Достапно за нарачка


Кликнете на Сликата Подолу за да се Добие Голем Заштеди
СТАВИ @dreamlover00001 во Ali Express СТАН лентата за пребарување добиете купонот Ние, исто така, ја прифати dropshipping . Било какви прашања во врска со метод на плаќање, pls се чувствуваат слободни да контакт со нас на : . G2 Врвен квалитет со силиконска ракавици латекс ракавици ноќта на вештерките партија маски трансвестити и crossdressers за мажи Име на Производ : ракавици Тип No : G-2 Дебелина : 3-5мм Тежина : around1000g На G2 е кој неспокојот, unpainted површина, разделба линија е видлив. G3 е кој повеќе реални текстура, обоен и со невидливи разделба линија.
ЗАБЕЛЕШКА 1.Бели нокти е вклучен, но не во прилог, се должи на превозот регулатива не можеме да се вклучат сите лепила. вие треба да се подготви свој лепак. Исто така, можете да користите други лажни ноктите на вашиот сопствен 2. Двете Ракавици се рака-должина, може да одговара ТД-одговараат убаво. На ракавици се дизајн на сит се вклопуваат и да понуди голема движење со флексибилен материјал. 3. Се користат некои talc(бебе во прав) над вашата рака/зглоб пред носи ракавица за да го направите лесно да се стави на. Кога полетување, rill ракавот назад, ose прстите и внимателно да ги отстрани ракавица, не сила или тоа може да го оштети производот или да предизвика повреда.

Карактеристики на предлогот

боја:
Розова, Жолта, Бела, Природни, Кафена, Темно Кафена
Тип На Објект:
Секс Кукли
Број На Модел На:
G-2
Материјал:
Медицински Силикони
Бренд Име:
JUSE
Тип На Објект:
Возрасни Игри
Дебелина:
3-5мм
боја:
Боја на кожа
Тежина:
970g

Купувачи како што избираат