.

.

бесплатен превозот 5ND959565A 5ND 959 565A НОВ CHROME КОНТРОЛА ОГЛЕДАЛО SWITCH За ФОЛКСВАГЕН PASSAT CC ГОЛФ A6 TIGUAN SAGITAR MAGOTAN

бесплатен превозот 5ND959565A 5ND 959 565A НОВ CHROME КОНТРОЛА ОГЛЕДАЛО SWITCH За ФОЛКСВАГЕН PASSAT CC ГОЛФ

Оценка на посетителот:

DEN 365.00 -5 %
DEN 384.00
Залиха
Достапно за нарачка


за Хром ретровизорот на Вредноста Прекинувач (Топлина / Fold Функција) x 1 единица 5 ND 959 565 НА
5 ND959565 A 5 ND 959 565 A 5 K0959565 5 K0 959 565 НОВ CHROME КОНТРОЛА ОГЛЕДАЛО SWITCH За "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT CC ГОЛФ A6 TIGUAN SAGITAR MAGOTAN
Спецификации :
1. Огледалото Се Префрлите
2. Погоден за "ФОЛКСВАГЕН" Passat CC B6 Goft Jetta Tiguan Sgitar Magotan
3. ОЕМ БР. : 5 ND959565 A,5 ND 959 565 A, 5 K0959565,5 K0 959 565
Предности :
1.Конкурентна цена со професионална услуга и висок стандард за квалитет
2.Брза испорака
3.Одлична услуга По продажбата, 24 часа услуги на клиентите Одговара за : Фолксваген Passat B6 (2005-2009) "Фолксваген" Passat CC "Фолксваген" Tiguan "Фолксваген" Jetta MK5/ MK6 Фолксваген Голф MK5/MK6 "Фолксваген" Scirocco ( 2008+) "Фолксваген" Touran "Фолксваген" Caddy (2004+)
Испорака метод :
за "Фолксваген" JETTA 1999-2004 (Mk4 4-врата 9pin модел САМО)
за "Фолксваген" PASSAT 1999-2004 (Б5 Б5.5 9pin модел САМО)
за "Фолксваген" БОРА 1999-2005 (4-врата 9pin модел САМО)

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
LARATH
Име На Модел:
5ND959565A 5ND 959 565A 5K0959565 5K0 959 565
Објектот Ширина:
6cm
Автомобил Производител:
Фолксваген
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Материјал Тип:
Пластични и коло Chrome & Пластика
Објектот Висина:
7cm
Година:
2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013
Специјални Функции:
Отворете Натопена Фарови Ширина Светилка Предни Задни Светла За Магла
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Прекинувачи
Објектот Должина:
12cm
Објектот Дијаметар:
5inch
Објектот Тежина:
0.2kg
Производителот Дел Број:
Повеќе Компатибилност:
Key5:
5ND959565A 5ND 959 565A 5K0959565 5K0 959 565
Осветленост Дел Број:
Компатибилност:
Другиот Дел Број:
Key3:
SWITHIES
Key4:
5ND959565A 5ND 959 565A 5K0959565 5K0 959 565
Key6:
5ND959565A 5ND 959 565A 5K0959565 5K0 959 565
Други Стр:
5ND959565A 5ND 959 565A 5K0959565 5K0 959 565

Купувачи како што избираат