.

.

2017 Гроздобер Накит Сина Кварцен Камен 925 Фунта Сребрен Прстен за жените Викенд Партија Подарок Додатоци R1329

2017 Гроздобер Накит Сина Кварцен Камен 925 Фунта Сребрен Прстен за жените Викенд Партија Подарок Додатоци

Оценка на посетителот:

DEN 633.00 -34 %
DEN 959.04
Залиха
Достапно за нарачка


Скапоцен камен ширина 12*10 mm; 0.47*0.39 Инчен
Производ Тежина
8 Грам
Должина
N/A
Метал
925 Sterling Silver
Поставување
Рачно изработени накит, Prong Поставување
Број На Производ
R1329
Тие се многу поубав од фотографијата може да се покаже и ќе го САКАМ и овие сигурно! Овој стил е исто така достапен и на други боја камења. Ви благодариме за гледање! ^^

Карактеристики на предлогот

Прстен Големина:
7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
2.5 mm
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Стил:
Класичен
Пол:
Жените
Бренд Име:
SHANGCHOW
Поставување Тип:
Prong поставување
Материјал:
Кристално
Повод:
Партија
Метали Тип:
Platinum Позлатен
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
R1329
Печат:
925

Купувачи како што избираат