.

.

4PC/МНОГУ Модни водоотпорен трпезариска маса мат Пластика placemat пвц топлина подлога сад мат анти-жешка подлога тенџере носителот микс дизајн

4PC/МНОГУ Модни водоотпорен трпезариска маса мат Пластика placemat пвц топлина подлога сад мат анти-жешка подлога

Оценка на посетителот:

DEN 638.00 -5 %
DEN 672.00
Залиха
Достапно за нарачка

детали за производот
Материјал : Пластика
Големина : 45*30cm
4pc/многу микс дизајн

Карактеристики на предлогот

Табела Декорација & Додатоци Тип:
Матс & Влошки
Стил:
Јапонија Стил
Материјал:
Пластични
Функција:
Еко-Пријателски
Пластични Тип:
PC
Обликот:
правоаголник
Број На Модел На:
44530

Купувачи како што избираат