.

.

517-625 521 531 545 555 619 623 Висок притисок Airless Спреј Пиштол Млазницата Sprayer Спреј Машина Додатоци Боја Пиштол Прецизни Совет

517-625 521 531 545 555 619 623 Висок притисок Airless Спреј Пиштол Млазницата Sprayer Спреј Машина Додатоци

Оценка на посетителот:

DEN 477.60
Залиха
Достапно за нарачка


1 PCS Висок притисок Airless Спреј Пиштол Млазницата Sprayer Млазницата Спреј Машина Додатоци Боја Пиштол Млазницата
Секој обид за 1 PCS
Примена предмет : Висока-притисок Airless Спреј Пиштол, Спреј Машина Додатоци.
Вовед за тип број : Тоа содржи три број. Првиот број се однесуваат на ширина на вода спреј од страна на млазницата. Поголем од првиот број, пошироки од ширината. Последните две број се однесуваат на количина на проток. Поголем од последните две број, повеќе вода што тече.
Достапни типови :
517-625
Ако ви треба било какви други видови на млазницата, можете да ни e-mail за да ја проверите на нашата инвентар. Видовите се премногу за да ги излистате надвор. Па ние само листа од некои видови во општа употреба.

Карактеристики на предлогот

Спецификација:
517, 519, 521, 523, 525, 527, 529, 531, 533, 535, 537, 539, 541, 543, 545, 547, 551, 555, 615, 617, 619, 621, 623, 625
is_customized:
Yes
Материјал:
леано железо
Тип:
Моќ Алатка Делови
Број На Модел На:
517-625

Купувачи како што избираат