.

.

LED Супер Зрак 4x25W LED движи главата зрак светлина за Бар ефект led фаза осветлување

LED Супер Зрак 4x25W LED движи главата зрак светлина за Бар ефект led фаза осветлување

Оценка на посетителот:

DEN 21014.00 -5 %
DEN 22120.32
Залиха
Достапно за нарачка

Пораки/Пораки ќе бидат одговорени во рок од 12 часа од понеделник до недела. Ако купите повеќе елементи, можете да ги зачувате товар за секој дополнителен предмети.
-Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ние сме Осветлување Експерти. Ако брод во други земји, ве молиме да ми кажете што plug треба пред нашите превозот. Ние сме во љубов со осветлување, ние би сакале за вас да се провери и контактирајте со нас ако било какви прашања. Реконструкцијата се достапни во рок од 30 дена од оригиналниот датум на вашиот прием на објектите. Сите производи кога превозот во фабриката се во добри услови, ве молиме да се поднесе жалба до локална превозникот да бара надомест во рок од 3 дена по примил стоката од превозникот. Сите останати резервни делови ќе биде бесплатно во текот на гарантниот период, но товарни ќе бидат платени од страна на купувачите. Ако ви треба други посебни volts, ве молиме контактирајте со нас на/пред ставање на налози. Пониската вредност на фактура ќе се сметаат за ПОДАРОК, ако вие не треба "подарок", не двоумете се да ми каже. За голема вредност на стоката, ве молиме да ги купите осигурување за превозот, ако сакате. Ве молиме контактирајте со нас ако треба осигурување. Ве молиме контактирајте со нас пред да се стави на расправа, или сакате делумна наплата/компензација. Сите погрешни поради неправилна инсталација или неправилна употреба НЕМА да биде покриена со гаранција. Ве молиме имајте на сметка на превозот, ако објектите се оштетени, ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа. Сите производи ќе имаат 2 години гаранција. Ако купувате 12pcs или повеќе и само треба само 1 user manual, ќе се спаси 11 прирачник за корисникот, можете да НÈ спаси$1 за Заштеда на Енергија.
Комуникација :
1.
- Ние ќе ви каже на следење на број на вториот ден на превозот. Остатокот увери сите клиент истраги се високо. Превозот Време
- Нарачки сабота-четврток - се ВТОРИОТ ДЕН ПРЕВОЗОТ!
- Нарачки Петок - Бродот На Неделата. Сите наши производи се AC110-240 V. Секоја физичка штета уништува вашата гаранција. Осигурување.4x25 W Висока осветленост Мини LED движи главата Зрак Фаза Светлина - Напон : AC100~250 V/ 50-60 Hz - Светилка моќ : 4x25 W висока осветленост LED светилка - потрошувачка на Енергија : 130 W - Светилка живот : 6-10 десет илјади часа - Канал : 9/15 DMX канали, меѓународниот стандард DMX512 сигнал - Прикажете одбор : LCD дисплеј во Боја тркала, Црвено, Сино Жолта боја тркало да се создаде шарени вода ефект - Пан движење : 540 степени - Навалите движење : 270 степени - Пан/навалите движење : 8 битни и 16-битни за мазна и прецизни резолуција - Зрак агол : 5~40 степени - Dimmer : 0-100% електронски dimmer - Strobe : 0-18 пати/s, прилагодлив - Контрола на владата : авто-рок, sound-за да се активира, DMX512, master/роб - Димензија : 46x35x29 cm 1. -Ако сакате да се вратат или сакате да се купи други производи за замена на ставките што се веќе платени, ве молиме да ни кажете побрзо. Ве молиме бидете советувани дека за 110 V/220 V/240 V производ, кога прави нарачка. Ако стоката е испраќање на Бразил, ве молиме љубезно ни даде вашата CPF број, фала многу однапред.
Ако предмети се оштетени, ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа од приемот. Се враќа :
1. САД, Канада, Мексико-САД Стандарден Приклучок.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Стил:
DMX Фаза Светлина
Приклучок Тип:
Никој
Број На Модел На:
22
Светилка Моќ:
4pcs 25w led светилка
Канал:
9/15 канали
Екранот одбор:
LCD дисплеј
Контрола на владата:
авто-рок, sound-за да се активира, DMX512, master/роб

Купувачи како што избираат