.

.

Автомобил Внатрешна очила за сонце Држачот за Чаши Случај Беж Сива За Мицубиши Outlander 2008- Автомобил Стил додатоци!

Автомобил Внатрешна очила за сонце Држачот за Чаши Случај Беж Сива За Мицубиши Outlander 2008- Автомобил

Оценка на посетителот:

DEN 655.00 -15 %
DEN 770.40
Залиха
Достапно за нарачка


Објектот Fitment : Одговара за Мицубиши Outlander 2008-2016 Ставка Опис : Состојба : 100% Сосема нов (се Продаваат како што се гледа, ве молиме да се осигура соодветност внимателно пред да го купите) Материјал : Висок квалитет на пластика. Вклучува : 1set(1pcs) Боја : боја е иста како во сликите. Направен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Бренд Име:
ВИСОК ЛЕТАЊЕ
Име На Модел:
За Мицубиши Outlander
Година:
2008-2016
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
10cm
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
0.15kg
Објектот Должина:
22cm

Купувачи како што избираат